Imaginea care face inconjurul lumii! Leo NU STIA ca il vede cineva! Cum a fost surprins Messi in vestiarul Barcelonei la pauza dezastrului istoric in fata lui Bayern

Leo Messi fc barcelona Liga Campionilor Imaginea care face inconjurul lumii! Leo NU STIA ca il vede cineva! Cum a fost surprins Messi in vestiarul Barcelonei la cateva minute dupa dezastrul istoric in fata lui Bayern
Data publicarii: Sambata 15 August 2020, 01:00
Data actualizarii: Sambata 15 August 2020, 09:11

Leo Messi a fost distrus la pauza meciului cu Bayern!

Inainte de startul reprizei secunde, imaginea cu Leo Messi din vestiar explica situatia catalanilor. Scorul de la pauza, 4-1, era apasator pentru starul argentinian, care nu isi putea gasi o explicatie pentru jocul slab al echipei. Imaginea surprinsa de un fotoreporter in capitala Portugaliei, Lisabona, acolo unde au loc fazele finale din Champions League, descrie perfect situatia Barcelonei in acest moment. Messi sta pe marginea unei banci si priveste in gol, cu privirea indreapta catre pamant, in timp ce neamtul Ter Stegen asteapta in usa camerei, imitand privirea socata a colegului sau.

• Imaginea care face inconjurul lumii! Leo NU STIA ca il vede cineva! Cum a fost surprins Messi in vestiarul Barcelonei la cateva minute dupa dezastrul istoric in fata lui Bayern