Care e cea mai tare lovitura din sferturi? Bomba lui C. Ronaldo sau foarfeca lui Adebayor?

Data publicarii: Miercuri 29 Aprilie 2009, 12:29
Data actualizarii: Miercuri 29 Aprilie 2009, 12:41

Cristiano Ronaldo promite sa dea gol in minutul 6 cu Arsenal azi in direct la PRO TV si www.protv.ro de la 21.45!

Vedeta portugheza care a calificat Manchester in semifinale  i-a linistit pe fanii suparati pe el dupa ce a facut un gest nesportiv in ultima etapa de campionat cu Tottenham cand a dat cu tricoul de  pamant dupa gol! Ronaldo le-a promis ca va marca repede cu Arsenal la fel ca in meciul cu Porto!

Pana atunci fanii englezi se razboiesc pe internet: ultimul motiv de cearta - cine a marcat cel mai tare gol din sferturi - Cristiano Ronaldo cu torpila sa in Porto 0-1 Manchester United sau Emmanuel Adebayor cu foarfeca sa in egalul cu Villareal!