CE GHINION! Ghita a pierdut in finala dupa ce si-a luat un picior in cap! Schilt este marele campion! Surprize IMENSE in gala de la Tokyo! VIDEO

Data publicarii: Luni 31 Decembrie 2012, 19:06
Data actualizarii: Miercuri 27 Martie 2013, 13:01

CLICK AICI PENTRU A VEDEA INTEGRAL GALA DE LA TOKIO!

Ultima sansa! Liverpool isi da check-in pentru Europa League IN DIRECT la Sport.ro si Voyo.ro! Mansfield- Liverpool, turul 4 FA Cup, duminica ora 18:00!

FINALA

Runda 1: Ghita rezista la primele lovituri de picior ale lui Schilt. Incearca si el cateva lovituri la fata, insa Schilt evita elegant. Urmeaza prima iesire din garda a lui Daniel, o combinatie de lovitura de picior si pumn, Schilt iese cu bine, apoi raspunde si il trimite in corzi pe roman!

INCREDIBIL! Ghita e la pamant dupa un high kick SUPERB al lui Schilt! Daniel vrea sa continue, ii spune arbitrului ca e bine, insa acesta il anunta: "partida e incheiata!" Schilt e noul campion K1 si ia premiul de 400.000 de $! O parte a salii fluiera! Fanii cer ca meciul sa continue!

16:31 Concentrare maxima pentru Daniel inainte de lupta! Ghita mascheaza orice emotie!

SEMIFINALE

15:48 INCREDIBIL! Ghita vs Saddik a durat doar 10 secunte! O loviutra incredibila de picior, la ficat, a lui Ghita, a terminat meciul! Transmite-i un mesaj campionului nostru!

15:33 Diferenta uriasa de talie intre Saki si Schilt. Olandezul e in avantaj dupa prima repriza, turcul a incercat cateva lovituri inalte de picior, insa Schilt a reusit sa evite inteligent de fiecare data! Supercampionul K1 se impune si in a doua runda, in care a reusit sa-l puna si la podea pe Saki! Schilt il asteapta in finala pe Ghita!

SFERTURI

15:03 Ghita a alunecat in timp ce se pregatea pentru un atac! Bouzidi a incercat sa profite, insa romanul si-a revenit rapid! Bouzidi i-a luat repriza lui Ghita! Daniel incepe cu o serie exploziva repriza a doua, incearca sa loveasca decisiv. Ghita i-a mutat umarul din loc cu o lovitura de picior adversarului, care nu mai poate continua! Lovitura BRUTALA a lui Ghita, care ajunge in semifinale cu Ben Saddik!

14:55 Ben Saddik a dominat repriza, chiar daca a avut un meci teribil in optimi, cu Zimmerman. Bonjaski trebuie sa intoarca din nou meciul in favoarea sa, la fel cum a facut in primul tur, cand a pornit de la 0-1 la reprize. Ben Saddik l-a pus la podea si in runda a doua pe Bonjaski cu un pumn care a lovit in plin! Ben Saddik merge in semifinale!

14:49 Auuuuu! Saki, favoritul numarul 2 al piramidei, l-a distrus pe Silva cu o lovitura incredibila la cap! Brazilianul a incercat sa continue, insa n-a reusit sa stea in picioare decat dupa interventia medicilor!

14:40 Schilt castiga fara probleme primele doua reprize ale meciului cu Verhoeven si e primul semifinalist! Verhoeven nu l-a pus in niciun moment in dificultate, chiar daca a facut un consum enorm de energie.

OPTIMI

14:21 A nceput lupta lui Ghita! Diniz cade in prima repriza dupa o lovitura ratata! Ghita a trimis un high kick superb care l-a pus jos pe adversar! Repriza suplimentara ii revine romanului, care ajunge in sferturi!

14:17: Legenda Aerts nu rezista in fata lui Bouzidi! Si-a rupt mana in prima rerpiza si a renuntat la meci! Daca il bate pe Diniz, Ghita va lupta cu Bouzidi!

14:08 Ben Saddik si Zimmerman au oferit cel mai spectaculos meci de pana acum! Anonimul Ben Saddik a castigat ambele reprize si s-a caliificat mai departe! Lupta incredibila la Saitama!

13:48 Bonjaski a cazut la genunchi in prima repriza a meciului cu Verlinden! A incercat sa-si loveasca adversarul cu un low-kick, dar s-a dezechilibrat si le-a dat emotii antrenorilor! Verlinden a castigat prima repriza! Arbitrii decid ca Bonjaski i-a luat a doua runda adversarului sau! Repriza decisiva intre cei doi! Arbitrii ii dau runda lui Bonjaski! Fostul campion mondial K1 merge in sferturi!

13:39 Nici Silva n-are nevoie de mai mult de doua minute pentru a merge in sferturi. Jurkovic e pus de doua ori la pamant si meciul se incheie.

13:32 Gokhan Saki l-a distrus pe Raoumaru intr-o singura repriza! Al doilea favorit al piramidei a castigat prin TKO!

13:25 Verhoeven a castigat primele doua reprize si se califica in sferturi, unde il va intalni pe Schilt!

13:17 Schilt n-a avut emotii in primul meci! Dupa doua knock down-uri in 3 minute, Guidon a cedat!

13:07 Incepe nebunia in Japonia! Prima lupta incepe in cateva secunde! Super campionul Semmy Schilt se bate cu Brice Guidon!