VIDEO Nebunie in Argentina! Bataie, eliminari si autogoluri spectacol in Colon 2-1 San Lorenzo!

Data publicarii: Marti 27 Octombrie 2009, 13:19
Data actualizarii: Marti 27 Octombrie 2009, 13:28

Argentinienii sunt regii scandalurilor cand vine vorba de fotbal. La derby-ul dintre Colon si San Lorenzo am avut parte de toate. Doua super goluri, un autogol, eliminari, dar si bataie intre coechipieri.

Atacantul lui Colon, Federico Nieto a inscris de doua ori, in timp ce jucatorii de la San Lorenzo au avut ceva de impartit intre ei.

Renato Civelli si Pablo Pintos s-au l-au la harta in pauza, pe tunelul ce ducea spre vestiare. In prima repriza, uruguayanul Pintos l-a lovit pe Civelli si a fost eliminat.

German Rivarola a fost si el eliminat in minutul 57, dupa care Marcelo Goux si-a inscris in propria poarta in minutul 75.