Vineri 12 Octombrie 2018, 12:17

Asta e golul anului! Executie imposibila reusita de James Rodriguez | VIDEO FABULOS

James Rodriguez a reusit un gol absolut incredibil in meciul cu Statele Unite ale Americii.

Morosanu da cu pumnul IN DIRECT la ProTV si PRO X, pe 14 decembrie, in Dynamite Fighting Show! Gala incepe la PRO X de la 20:00! Morosanu se bate la PRO TV de la 23:30!

Instaleaza gratuit aplicatia Sport.ro pentru Android si iPhone: stiri de ultima ora si toate sporturile LIVE!

Jucatorul columbian a reusit o super executie in minutul 36 si a deschis scorul printr-un sut cu efect, dintr-un unghi imposibil, sut ce s-a dus direct in viclu.

Dupa pauza, Statele Unite ale Americii au intors scorul dupa reusitele lui Saief (min.50) si Wood (min.53). Finalul de meci a apartinut tot sud-americanilor: Bacca a egalat in minutul 56, iar Falcao (min.74) si Borja (min.79) au adus o victorie cu 4-2 pentru columbieni.

Parlamentul European a adoptat o nouă rezoluţie prin care solicită aderarea României şi Bulgariei la Schengen