Asta e golul anului! Executie imposibila reusita de James Rodriguez | VIDEO FABULOS

Vineri 12 Octombrie 2018, 12:17

James Rodriguez a reusit un gol absolut incredibil in meciul cu Statele Unite ale Americii.

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Jucatorul columbian a reusit o super executie in minutul 36 si a deschis scorul printr-un sut cu efect, dintr-un unghi imposibil, sut ce s-a dus direct in viclu.

Dupa pauza, Statele Unite ale Americii au intors scorul dupa reusitele lui Saief (min.50) si Wood (min.53). Finalul de meci a apartinut tot sud-americanilor: Bacca a egalat in minutul 56, iar Falcao (min.74) si Borja (min.79) au adus o victorie cu 4-2 pentru columbieni.

Kovesi, locul 2 la votul din Consiliul UE. România a votat pentru candidatul francez