3 jucatori se pregatesc separat, 3 fotbalisti in premiera la antrenamentele Stelei. Primele imagini din cantonamentul din Turcia
11 ianuarie 2016 17:46

3 jucatori se pregatesc separat, 3 fotbalisti in premiera la antrenamentele Stelei. Primele imagini din cantonamentul din Turcia

Dupa pauza de iarna, Steaua s-a reunit si a inceput deja primul cantonament.

Red Bull Soap Box, sambata, 3 septembrie, ora 12.00, Cursa Nebuna live de la Cluj, Sport.ro

Europa League, joi 15 septembrie, ora 22.00: Osmanlispor - Steaua, ProTV

Fara transferurile spectaculoase anuntate de Becali, Reghecampf trebuie sa inceapa perioada de antrenamente din aceasta iarna cu 3 fotbalisti de la Ceahlaul, 5 jucatori reveniti dupa accidentari si un singur transfer de prim 11, Pintilii.

Chitosca, Popadiuc si Stefanescu au facut primul antrenament cu Steaua in Turcia, dupa ce au fost adusi de la Piatra Neamt in acest sezon.

In schimb, Kharja, Varela, Chipciu, Filip si Parvulescu s-au antrenat separat de grup. Kharja si Chipciu au lipsit luni bune din cauza unor accidentari.

3 comentarii
  • 12 ianuarie 2016
    steaua+1947 noi,cei care am ramas normali....rugam redactia pro-sport....sa nu mai publice vreo stire....cu clona acestui idiot.....majoritatea sociala...cei cu copii inca minori...nu vor ca cei mici sa aiba exemple....analfabeti si infractori....iar cei care au nou nascuti....nu trebuie sa faca paza....ca noaptea,pruncii in loc sa doarma....plang cand pe gigi il viseaza..................................
  • 12 ianuarie 2016
    IORDACHE + SORIN STEAUA B EU CRED IN ANTRENORUL STELEI VOI CREDETI AMAI CASTIGAT O DATA CU ANTRENORUL RECHE VRETI SA SE SUPERE PE VOI IN LOC SAL INCURAJATI VOI VA BATETI JOC CUM VINE ASTA CHER NUMAI AVETI IN CREDERE IN ANTRENORUL RECHE ASTAI LIPSA DE RESPECT...
  • 11 ianuarie 2016
    LM Daca Reghe crede ca cu lotul asta o sa ia campionatul se insala amarnic,poate daca ciobanul nu dadea afara nici unul din cei expulzati.Daca nu face transferuri serioase ,daca o sa se claseze in primele 3 - 4 echipe.SI Viitorul si Astra si chiar Pandurii sant echipe solide care pot castiga campionatul ,doar daca nu incep cu aranjamentele....
Cutremur in Italia. Masurile aprobate de Guvern pentru romanii afectati de seism. Ciolos: "Sunt copii care au ramas orfani"
BRAT