"Femeia si golul, in autocarul Minerului Lupeni"

Femeia si golul, in autocarul Minerului Lupeni Trending
Antrenorul Minerului Lupeni, din Liga a doua, spune ca nu este superstitios. Cu toate acestea, Minerul nu are voie cu femei in autocar:)

Toate meciurile de la FIFA Club World Cup pot fi văzute pe VOYO cu comentariu în limba română.

Regula impusa de Marin Tudorache aduce aminte de codul lui Iordanescu de la Nationala

"Femeile la noi in autocar... niciodata! De fiecare data cand am luat o femeie am pierdut. Cate femei am luat in autocar, atatea goluri am incasat. In rest, nu pot spune ca sunt superstitios", a spus Tudorache.

In Valea Jiului, femeile sunt interzise in fotbal. O regula similara au si cei de la Jiul Petrosani:

"Femeile frumoase nu au ce cauta la noi in autocar, poate cele urate. Femeile frumoase le atrag atentia fotbalistilor si nu mai sunt buni de nimic", spune tehnicianul Jiului.

SONDAJUL ZILEI
PSG - Real Madrid (azi, 22:00, PRO TV & VOYO). Cine se califică în finala de la Mondialul Cluburilor?
Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!