Atentie, imagini CUTREMURATOARE! Genunchiul lui Andone, facut PRAF de un adversar! Anunt de ultima ora al lui Galatasaray

Stranieri BREAKING NEWS: Atentie, imagini CUTREMURATOARE! Andone si-a RUPT genunchiul in meciul lui Galatasaray! Are ligamentele DISTRUSE
Data publicarii: Duminica 14 Iunie 2020, 23:17
Data actualizarii: Luni 15 Iunie 2020, 01:12

Andone s-a accidentat grav in meciul cu Rizespor, pierdut de Galatasaray cu 2-0 in aceasta seara!

UPDATE 01:08 Mesaj de ultima ora al lui Galatasaray in privinta accidentarii suferite de Andone. Dupa o examinare amanuntita, atacantul roman pare sa aiba o entorsa severa, insa abia maine va efectua testele complete.

__________________________________________________________________________________________
Trimis in teren la pauza in locul lui Ahmet Calik, Andone a fost accidentat in minutul 68. Verdictul initial al medicilor a fost ruptura de ligamente! Andone fusese accidentat la genunchi si la finalul anului trecut. A stat pe margine aproape 3 luni!

Rizespor a castigat meciul cu 2-0. A fost o noapte horror pentru Galatasaray, care l-a pierdut pe termen lung si pe portarul Muslera, dus de urgenta la spital cu ambulanta!

Galatasaray e pe locul 3 in Turcia, la 6 puncte in spatele liderului Trabzonspor.