Lyon 0-2 Rangers | IANIS HAGI, la TURATIE MAXIMA! Mijlocasul a marcat DOUA GOLURI in CINCI MINUTE in poarta lui Tatarusanu! VIDEO

Stranieri ACUM LIVE: Lyon 0-2 Rangers | IANIS HAGI e la TURATIE MAXIMA! Mijlocasul a marcat DOUA GOLURI in DOUA MINUTE in poarta lui Tatarusanu!
Data publicarii: Joi 16 Iulie 2020, 23:43
Data actualizarii: Joi 16 Iulie 2020, 23:42

Ianis Hagi si Ciprian Tatarusanu sunt titulari in partida amicala dintre Lyon si Glasgow Rangers.

Lyon 0-2 Rangers

Final de partida! Glasgow Rangers se impune cu 2-0 in fata lui Lyon, singurele goluri ale partidei fiind marcate de Ianis Hagi!

Min 46. Ianis Hagi este inlocuit de Steven Gerrard! Arfield si Kamara sunt trimisi in teren pentru a-i inlocui pe Hagi si Jack.

Min 39. Eliminare pentru Rangers! Kent vede cartonasul rosu si echipa lui Hagi ramane in inferioritate numerica!

Cei doi internationali romani au inceput partida Lyon - Rangers ca titluari. Ianis Hagi are un start FANTASTIC de partida si in doar 5 minute i-a inscris doua goluri lui Tatarusanu.

Ianis a deschis scorul in minutul 20, iar 5 minute mai tarziu a majorat avantajul echipei sale.