Benzema, certat de Mourinho se razbuna! Hercules 1-3 Real Madrid! Vezi golurile!

Real Madrid Hercules Alicante Stranieri
Data publicarii: Luni 23 August 2010, 00:05
Data actualizarii: Luni 23 August 2010, 01:00

Real Madrid a castigat amicalul cu echipa romanului Pulhac, scor 3-1!

Sendoa a produs minunea pentru echipa lui Pulhac care a evolut din minutul 62 in meciul cu Real! Hercules a deschis scorul in minutul 40 prin Sendoa dupa o lovitura libera! Benzema e egalat in minutul 56!

Benzema s-a trezit si i-a raspuns lui Mourinho care i-a reprosat ca doarme in timpul antrenamentelor!
Francezul a marcat din pasa lui Khedira. In minutul 76, Di Maria a adus Realul in avantaj marcand din pasa lui Pedro Leon. 5 minute mai tarziu Benzema face dubla dupa o actiune a lui Granero!

Marcatori: Sendoa (40')/ Benzema (56'), (81'), Di María (76')