Rapid, invinsa la scor de Pandurii, Vaslui pierde in Regie! Steaua, victorie dintr-un penalty inexistent! Comenteaza etapa!

Meciurile etapei
Data publicarii: Vineri 25 Noiembrie 2011, 14:34
Data actualizarii: Luni 28 Noiembrie 2011, 23:00

Vineri
Suporterii care si-au luat bilete au venit cu doua taxiuri :) Astra 0-0 Ceahlaul! Meciul care a stabilit un RECORD greu de batut!

Sambata
Sportul 1-0 Vaslui! Hizo a urlat pana a ramas fara voce! Si fara 3 puncte! Sportul a avut si un eliminat pe final de meci
Pandurii 3-0 Rapid! I-au GrigoRAS de pe fata pamantului! Razvan a terminat meciul in tribune, Herea la spital!
Victorie dintr-un penalty inexistent: Steaua 1-0 FC Brasov! Sumudica a vrut sa scoata echipa de pe teren!

Duminica
Sibiu 0-1 CFR Cluj CFR trece pe locul 2, peste Rapid! Vointei i s-a anulat un gol perfect valabil!
U Cluj 1-1 Otelul Egal TONYc la Cluj, dupa un gol in minutul 92 venit pe o eroare a lui Branet!
Mioveni 0-1 Dinamo Erou RUS la Mioveni! Echipa lui Ciobotariu asteapta derbyul cu Steaua!

Luni
Targu Mures 3-0 Concordia! Doua goluri din doua penalty-uri controversate si inca o victorie cu cantec!
Gaz Metan 0-1 Petrolul! Meciul si scandalul! Oprita a inscris unicul gol al meciului dintr-un penalty controversat!