Dinamo ramane pe primul loc, la 3 puncte peste CFR, Steaua face egal cu ultima clasata! Comenteaza etapa:

Meciurile etapei
Data publicarii: Duminica 25 Septembrie 2011, 23:22
Data actualizarii: Luni 26 Septembrie 2011, 23:28

Vineri
MINUNE la Chiajna: prima victorie din ISTORIE in Liga I! Concordia 2-1 FC Brasov!
Otelul arata rau inainte de meciul cu Benfica, Pena rateaza ca Torres! Otelul 0-0 Mioveni!
Sambata
Victorie cu EMOTII pe U Cluj dupa un euro-gol si o ratare imensa in prelungiri: U Cluj 1-0 Ceahlaul!
CFR, pe primul loc cel putin pana la meciul Petrolul - Dinamo! Rapid 1-1 CFR!
Duminica
Fara victorie de 3 etape! Fara gol cu ultima clasata! Sportul 0-0 Steaua
Super SHOW Wesley: a reusit o dubla si a dat golul sezonului cu calcaiul: Vaslui 2-0 Vointa Sibiu!
MASACRU pe OZN Arena din Ploiesti! Dubla Niculae, a inscris si Mitea! Petrolul 1-5 Dinamo
Luni
Sumudica o duce pe Astra pe locul 5, Pandurii pierde primul meci acasa anul asta: Pandurii 1-2 Astra!
A doua victorie intr-o luna pentru Pustai cu Steaua! L-a batut pe Sabau si a lasat-o pe 9! Gaz Metan 2-1 FCM Targu Mures