Gaz Metan 0-1 CSM Iasi! NE-BU-NI-E la Medias: Patulea aduce victoria in minutul 93! Iasiul dinamiteaza lupta pentru salvarea de la retrogradare!

Superliga
Data publicarii: Vineri 09 Noiembrie 2012, 21:26
Data actualizarii: Vineri 09 Noiembrie 2012, 23:22

Gaz Metan: Plesca - Ciuca, Frasinescu, Z. Markovici, Buzean - Tahar - Astafei, Eric, Bawab, C. Petre - Bud
Rezerve: Loncaric, Muth, Vukadinovici, R. Avram, Vasilache, Cr. Todea, V. Negru

CSMS Iasi: I. Irimia - P. Jovanovici, Al. Cretu, Tincu, Vladu - Milea, B. Straton - Ciucur, Cl. Tudor, Tiganasu - Herghelegiu
Rezerve: Balan, Avramia, Onofras, Semenco,Patulea,Nalati, Mitrea

________________________________________________________________________________________

Min 93: GOOOOL CSM IASI! Patulea da lovitura in ultimul minut!

Min 90: Avramia intra in locul lui Jovanovic

Min 84: Inca o schimbare facuta de Pustai: Avram intra in locul lui Frasinescu

Min 82: Galben pentru Markovic

Min 80: Herghelegiu ii lasa locul lui Patulea

Min 74: Faza controversata in careul iesenilor; mingea loveste CLAR mana unui jucator oaspete, dar arbitrul nu acorda nimic

Min 73: Ciuca primeste galben

Min 70: Onofras intra in locul lui Vladu

Min 60: Nou intratul Vasilache are o prima ocazie buna; sutul sau trece putin pe langa

Min 56: Vasilache il inlocuieste pe Ciprian Petre

Min 53: Gazul are prima ocazie abia in minutul 53; sutul lui Bawab este respins de Irimia

Min 46: Schimbare facuta de Pustai: intra Todea, iese Bud

PAUZA!

Min 45: Plesca isi salveaza inca o data echipa; a respins de sub bara un sut-centrare expediat de Claudiu Tudor

Min 43: Sutul lui Tiganasu este deviat in corner

Min 27: Sutul lui Tiganasu trece milimetric pe langa poarta gazdelor

Min 26: Doua ocazii ratate de oaspeti in doar doua minute! Plesca e imbatabil

Min 23: Sansa URIASA ratata de ieseni; Milea a ramas singur cu portarul, dar nu a reusit sa-l invinga

Min 15: Prima ocazie a partidei; Irimia respinge din fata lui Astafei

Min 10: Inceput anost de meci la Medias; niciuna din echipe nu reuseste sa aiba o ocazie importanta