Imagini FABULOASE inainte de duelul dintre Marseille si Monaco! Fortele Speciale Franceze au parasutat mingea pe stadion! VIDEO

Franta
Data publicarii: Luni 29 Ianuarie 2018, 14:17
Data actualizarii: Luni 29 Ianuarie 2018, 14:20

Tot show-ul a fost transmis in direct pe internet.

Duelul a doua dintre echipele ce formeaza noul BIG 4 din Franta (alaturi de PSG si Lyon) s-a incheiat la egalitate, 2-2, dupa un meci spectaculos! Balde a deschis scorul pentru Balde inca din minutul 4, pentru ca Rami si Germain sa intoarca rezultatul in favoarea celor de la Marseille in minutele 7 si 47. Fabinho a stabilit scorul final in minutul 51.

Partida a fost precedata de un moment special - Fortele Speciale Franceze au oferit un spectacol superb! Mingea a fost adusa cu un elicopter de catre al 13-lea Regiment al Dragonilor. A urmat un salt cu parasuta ce a adus mingea cu care a inceput partida.