Szekely si Ochirosii au jucat la Steaua II in meciul 0-0 cu CS Ovidiu!

Janos Szekely Razvan Ochirosii Steaua Fotbal intern
Data publicarii: Vineri 27 Martie 2009, 17:51
Data actualizarii: Vineri 27 Martie 2009, 17:53

Steaua II a remizat, scor 0-0 pe teren propriu, in compania echipei CS Ovidiu, in componenta gruparii antrenate de Leonard Strizu aflandu-se si jucatorii Janos Szekely, Razvan Ochirosii, Eugen Baciu, Alin Litu si Alexandru Tudose.

Janos Szekely a inceput meciul pe postul de mijlocas dreapta, pe parcursul primei reprize evoluand si pe partea stanga pentru putin timp. Szekely a inceput repriza a doua din postura de varf de atac, fiind schimbat in minutul 53. Alin Litu a evoluat doar o repriza pentru Steaua.

Meciul din Liga a III-a a fost urmarit si de antrenorul echipei Steaua, Marius Lacatus, din magazinul mobil al clubului, aflat in spatele uneia dintre porti.

"O echipa buna Ovidiu. S-au aparat, au jucat foarte exact. Am avut ocazii foarte multe. Atat au putut azi. Am avut multe ocazii de gol. Jucatorii de la prima echipa mi-au lasat o impresie foarte buna", a spus Valeriu Argaseala.