Mesaj DUR transmis de fanii Stelei in plina pandemie de coronavirus! Ce au scris si pe cine au atacat direct
![Mesaj DUR transmis de fanii Stelei in plina pandemie de coronavirus! Ce au scris si pe cine au atacat direct](https://res.sport.ro/assets/sport/2020/03/17/image_galleries/697154/mesaj-dur-transmis-de-fanii-stelei-in-plina-pandemie-de-coronavirus-ce-au-scris-si-pe-cine-au-atacat-direct_1_size6.jpg)
Ultrasii CSA Steaua au afisat un banner la Spitalul Matei Bals.
Fanii Stelei au tinut sa transmita un mesaj legat de pandemia de coronavirus si l-au atacat direct pe fostul angajat MAI, purtatorul virusului, care nu a recunoscut ca a calatorit in Israel si care a infectat o multime de alti oameni. Acestia considera ca nu barbatul ar trebui tratat, ci cei care au fost imbolnaviti fara nicio vina.
"Salvati-ne parintii fara vina infectati, nu gaborii mincinosi in Israel plecati", este mesajul de pe bannerul afisat.
Si ultrasii celor de la FC "U" Craiova, din liga a 3-a, au manifestat fata de problema care a oprit lumea in loc. Oltenii au aprins torte in fata spitalului din oras si au scandat mesaje de sustinere pentru medicii care lupta impotriva Covid-19.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News