VIDEO! Performanta lui Man United e istorie! Asta e REVENIREA SECOLULUI! In minutul 94 erau condusi cu 1-0! Cat s-a terminat:

FC Sydney Campionate externe
Data publicarii: Sambata 14 Ianuarie 2012, 20:15
Data actualizarii: Sambata 14 Ianuarie 2012, 19:46

In prima liga din Australia a avut un moment care a adus aminte de finala Ligii Campionilor dintre Bayern si Manchester United din 1999.

In 1999, Teddy Sheringham si Ole Gunnar Solskajer marcau in minutele 91 si 92 pentru o revenire de senzatie a lui Manchester United, care castiga pentru a 2-a oara trofeul Ligii Campionilor.

La 13 ani distanta, in prima liga din Australia, Brisbane Roar si FC Sydney au reusit un meci memorabil - gazdele au reusit sa intoarca avantajul oaspetilor cu 2 goluri in minutele 94 si 95! Astfel, Brisbane Roar a invins cu 2-1 dupa golurile lui Adnan si Berisha. Pana si golul decisiv a adus aminte de reusita lui Solskajer, goluri venite dupa devieri.