Pe cine a sunat Messi dupa golul SUPERB marcat cu Celta? :) Explicatia gestului comentat de mii de oameni

Leo Messi Barcelona Spania
Data publicarii: Duminica 05 Martie 2017, 12:46
Data actualizarii: Duminica 05 Martie 2017, 12:46

Dupa supergolul marcat cu Celta in minutul 24, Messi a mimat ca vorbeste la telefon si s-a uitat in tribune. Mii de oameni s-au intrebat ce a vrut sa transmita Messi si mai ales cui ii era adresat apelul. :)

Explicatia a venit la cateva minute dupa joc. Messi i-a 'telefonat' nepotului sai. Fratele lui Leo, Rodrigo, a venit la meci alaturi de fiii sai. Unul dintre pusti l-a cautat fara succes pe Messi la telefon in zilele dinaintea partidei, iar Messi a vrut sa-i returneze apelurile intr-un mod super original. :)

AICI VEZI PRIMUL GOL MARCAT DE MESSI CU CELTA!

S-a terminat 5-0 pentru Barcelona. Messi a mai inscris o data pana la final, in minutul 64.