Anamaria Prodan (49 ani) și Laurențiu Reghecampf (46 ani) se află în plin proces de divorț. Până la pronunțarea sentinței, Corina Caciuc (30 ani) l-a făcut pe antrenorul Universității Craiova tată pentru a treia oară.
Întrebat dacă își va șterge sau modifica tatuajul cu fosta parteneră de viață, Laurențiu Reghecampf a mărturisit că încă nu a luat în calcul această variantă, și că s-a gândit chiar să-și mai facă un tatuaj care să reprezinte apariția noului fiu pe lume.
×
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_1]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_2]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_3]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_4]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_5]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_6]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_7]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_8]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_9]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_10]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_11]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_12]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_13]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_14]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_15]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_16]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_17]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_18]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_19]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_20]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_21]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_22]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_23]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_24]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_25]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_26]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_27]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_28]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_29]()
A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”![A venit răspunsul Anamariei Prodan! A hotătât ce va face cu tatuajul cu chipul lui Reghecampf: „Frumos, pe fața lui!”_30]()
Laurențiu Reghecampf: „Voi face 47 de ani, nu cred că mai este cazul”
„Nu am șters niciun tatuaj, nici nu m-am interesat de o clinică să îmi șterg tatuajele. Mă gândesc să îmi fac încă un tatuaj pentru că mai am încă un băiat, mă gândesc să fac o poveste, ceva. În curând voi face 47 de ani și nu cred că mai este cazul, mă gândesc”, a spus Laurențiu Reghecampf la „40 de întrebări cu Denise Rifai”.
La auzul acestei vești, Anamaria Prodan a replicat și a precizat că va fi prima care își va modifica tatuajul cu chipul tehnicianului. Impresarul FIFA s-a și gândit la un model pentru a acoperi amintirea cu fostul soț.
„La ce se întâmplă, la cât am mers prin țara asta și la felul în care râde lumea de el, crede-mă, săptămâna viitoare îmi fac un mare trandafir, frumos, pe fața lui”, a declarat Anamaria Prodan pentru Fanatik.