Data publicarii: Luni 26 Octombrie 2009, 12:56
Data actualizarii: Luni 26 Octombrie 2009, 13:03

Se poate rata si de pe linia portii – se intampla in Croatia, unde un jucator de la Dinamo Zagreb si-a pus in cap suporterii, dar si rivalii, care rad cu gura pana la urechi de patania lui.

Ilija Sivonjic a oferit cele mai tari imagini ale etapei in Europa. Jucatorul lui Dinamo Zagreb a ratat un gol gata facut, in minutul 32 al meciului cu Cibalja.

Echipa lui primise gol in urma cu numai un minut. Pana la final, gazdele au reusit sa inscrie si sa salveze un egal(1-1). Dinamo Zagreb ramane insa pe primul loc in campionatul Croatiei, cu 29 de puncte dupa 12 meciuri, la 5 puncte distanta de echipa aflata pe locul secund.