Marica, cu nervii la pamant! S-a despartit de Ilinca Vandici! Vezi din ce motiv:

Ciprian Marica Ilinca Vandici Show
Data publicarii: Luni 29 Noiembrie 2010, 13:07
Data actualizarii: Luni 29 Noiembrie 2010, 14:49

Marica a fost eliminat in acest weekend dupa ce l-a injurat pe arbitrul partidei Hamburg - Stuttgart.

Unul dintre motivele pentru care Marica a reactionat violent la arbitrul neamt este ca tocmai s-a despartit de prezentatoarea TV Ilinca Vandici. Atacantul lui Stuttgart a decis sa puna capat relatiei dupa ce a aflat ca iubita lui a acceptat sa joace intr-o telenovela in care urma sa aibe o scena fierbinte de sex, anunta Cancan. Marica a marcat in minutul 9 al partidei cu Hamburg, a primit un galben in minutul 15 si a fost eliminat direct un minut mai tarziu pentru ca l-a injurat pe arbitrul partidei. Hamburg a castigat cu 4-2 iar situatia echipei lui Marica este dezastroasa, la fel ca in turul trecut de campionat.