UEFA CHAMPIONS LEAGUE | TSKA 1-0 Real, SCANDAL cu Hategan la centru! United 0-0 Valencia; Bayern 1-1 Ajax; Nebunie la Lyon - Sahtior si AEK - Benfica | Hoffenheim 1-2 Man City

uefa champions league bayern munchen ajax manchester united valencia rezultate uefa champions league Scoruri Liga Campionilor Liga Campionilor TSKA MOSCOVA - REAL MADRID
Live Blog
LIGA CAMPIONILOR
Data publicarii: Marti 02 Octombrie 2018, 23:50
Data actualizarii: Miercuri 03 Octombrie 2018, 00:10

Comentam impreuna cele mai tari momente ale etapei a 2-a din UEFA Champions League pe www.sport.ro, Facebook/Sport.ro si m.sport.ro.

20:02 02 Oct
GOOOOOL JUVENTUS! Dybala deschide scorul in minutul 5 cu o reluare din voleu din careu!
20:01 02 Oct
GOOOOOOOL HOFFENHEIM! Belfodil deschide scorul dupa doar 1 minut! Campioana Angliei e la pamant!
19:10 02 Oct

HOFFENHEIM - MANCHESTER CITY

19:08 02 Oct
JUVENTUS - YOUNG BOYS

Suspendat pentru acest meci dupa eliminarea cu Valencia, Cristiano Ronaldo este inlocuit in primul 11 cu Bernardeschi

11:27 02 Oct
TSKA Moscova - Real Madrid va fi condus la centru de romanul Ovidiu Hategan.  Hategan a mai fost prezent in acest sezon la partida Besiktas - Partizan, din play-off-ul Europa League.

In 2017, arbitrul roman a fost la centru in 4 patride din Champions League: Sporting - Barcelona, Porto - Leipzig, Maribor - Sevilla si Bayern - Besiktas.
09:44 02 Oct
Mourinho s-ar putea sa isi joace postul in meciul cu Valencia. Dupa rezultatele din Premier League si Cupa Ligii, Manchester United nu isi permite un pas si in UEFA Champions League.
09:27 02 Oct