VIDEO REZUMATE | DOUA GOLURI din penalty Juventus! Ronaldo, OUT din minutul 30: Valencia 0-2 Juventus, SOC LA MANCHESTER: City 1-2 Lyon. Young Boys 0-3 Man United

Champions League Champions League 19 septembrie 2018 Liga Campionilor Real Madrid - Roma VALENCIA - JUVENTUS Grupe
Live Blog
Champions League LIVE
Data publicarii: Miercuri 19 Septembrie 2018, 23:58
Data actualizarii: Joi 20 Septembrie 2018, 14:32

Urmareste aici toate actiunea din Champions League - partidele de miercuri!

21:24 19 Sep

Echipe de start pentru City - Lyon. Aguero e doar pe banca.

20:34 19 Sep

GOOOOL HOFFENHEIM! Nemtii trec din nou in avantaj dupa iesirea gresita a lui Pyatov! Nordtveit a inscris cu capul!

20:26 19 Sep
Actiune senzationala a lui Ismaily, care se descurca perfect in fata ului adversar, il intoarce si trimite cu exteriorul piciorului stang, la coltul lung.

20:03 19 Sep
Hoffenheim are nevoie de 6 minute pentru primul gol din ISTORIA clubului in Champions League. Marcheaza Grillitsch dupa o actiune superba a nemtilor.

19:13 19 Sep
Echipele de start pentru Sahtior - Hoffenheim:

19:11 19 Sep
Echipele de start la Ajax - AEK Atena:

12:58 19 Sep

Champions League a revenit, iar marile cluburi europene se lupta pentru cel mai ravnit trofeu european. Azi intra in scena Bayern, MAnchester City, Real Madrid, Juventus sau Manchester United, de la 20:00 si 22:00. Toata actiunea e pe www.sport.ro!