Ramos a inscris din nou cu Getafe si Real a facut un pas important spre TITLU! | AICI cele mai tari meciuri ale saptamanii

Fotbal extern In aceasta seara, Atletico Madrid - Mallorca, de la ora 23 | Ramos a inscris din nou cu Getafe si Real a facut un pas important spre TITLU!
Live Blog
Fotbal de 5 stele
Data publicarii: Joi 02 Iulie 2020, 22:02
Data actualizarii: Sambata 04 Iulie 2020, 00:56
22:26 30 Jun

GOOOL Sevilla! Torres deschide scorul in minutul 23, in meciul contra lui Leganes. Sutul lui puternic nu a putut fi oprit de portarul gazdelor.

21:59 30 Jun
BARCELONA - ATLETICO MADRID

Echipele de start:
21:38 30 Jun
In Spania, dupa prima repriza, Mallorca are 3-0 in fata echipei Celta Vigo. Budimir, dintr-o lovitura de la 11 metri, Cucho si Pozo au inscris in incercarea lor de a-si salva echipa de la retrogradare.

21:36 30 Jun
La pauza, principala contracandidata la titlu a lui Juventus, Lazio, este condusa de Torino cu 1-0, dupa un gol inscris in minutul 5 de Belotti, din penalty.

21:29 30 Jun
In meciul lui Reading, George Puscas a fost introdus pe teren in minutul 60, inlocuindu-l pe Baldock.

Reading este condusa in acest moment (min. 70) cu 2-0 de Brentford.
14:11 30 Jun
Barcelona - Atletico Madrid este meciul zilei! Catalanii primesc vizita lui Diego Simeone, de la 23:00, si au nevoie de o victorie pentru a mai spera la titlul.
Barcelona s-a incurcat ultima etapa la Celta Vigo, scor 2-2, si Real Madrid are un avans de 2 puncte in fruntea clasamentului din La Liga.
De partea cealalta, Atletico Madrid vrea sa isi consolideze pozitia a 3-a in clasament si sa scape de orice emotii in ceea ce priveste calificarea in Liga Campionilor.
Pentru Barcelona sunt indisponibili Dembele si De Jong, in timp ce in echipa lui Simeone nu pot evolua Hermoso, Koke, Savic si Vrsaljko.
14:07 30 Jun
Marti, 30.06.2020 | MECIURILE ZILEI IN EUROPA

Back: La prima pagina «
  • Barcelona - Atletico Madrid, LIVE TEXT, de la 23:00 | DUEL TARE in La Liga: catalanii incearca sa spele rusinea de la Celta Vigo si sa pastreze sanse la TITLU | Toti ochii pe Puscas, in Reading - Brentford, de la 20:00