Manchester United 1-1 Liverpool | Rashford a deschis scorul pe Old Trafford, Lallana a egalat inainte de final! Parma 5-1 Genoa , Ionut Radu a incasat o mana de goluria

Manchester United Atletico Madrid Liverpool Valencia Fotbal extern LIVE Manchester United 0 -0 Liverpool | Salah, marele absent din lotul lui Klopp ; 19.00 Parma - Genoa , Ionut Radu este titular
Live Blog
Campionate de 5 stele
Data publicarii: Duminica 20 Octombrie 2019, 18:30
Data actualizarii: Luni 21 Octombrie 2019, 00:04

Tot in aceasta etapa se joaca mai multe derby-uri in Europa.

15:18 19 Oct
GOOOOOOL BARCA! GOOOOL MESSI! Starul argentinian dubleaza avantajul catalanilor cu un sut din careu in minutul 58

14:18 19 Oct
GOOOOOOL BARCELONA! Griezmann deschide scorul in minutul 13 cu un sut perfect la coltul scurt

13:04 19 Oct

EIBAR - BARCELONA 0-3

Min 1: A inceput partida

Echipele de start:

21:00 18 Oct

DUBLA FLORIN ANDONE pentru Galatasaraty

Florin Andone a marcat golul de 1-0 in meciul Galatasaray - Sivasspor. Atacantul roman se afla la prima reusita pentru echipa turca. Reusita a venit in minutul 22 al partidei.

Al doilea gol al lui Andone a venit dintr-o lovitura de la 11 metri.

20:59 18 Oct

Si aceasta saptamana programeaza meciuri interesante in Europa: “North West Derby” in Anglia (Man. United - Liverpool), „Borussen derby” in Germania (Dortmund - Gladbach), un derby in Belgia (Standard Liege - Genk), un derby in Polonia (Legia Varsovia - Lech Poznan), derby-ul Ungariei (Ferencvaros - Ujpest), dar si multe alte intalniri tari.

Nice - PSG 1-4

Galatasaray - Sivasspor 3-2

Lazio - Atalanta (Italia, Serie A, sambata, 19 octombrie, 16.00)

RB Leipzig - Wolfsburg (Germania, Bundesliga, sambata, 19 octombrie, 16.30)