PRELIMINARII UEFA EURO 2020 | SOC IN TURCIA! Franta MONDIALA a fost invinsa! Turcia 2-0 Franta, Belarus 0-2 Germania si Grecia 0-3 Italia!!! AICI VIDEO

preliminarii UEFA EURO 2020 Cosmin Contra Malta - Romania Norvegia - Romania Pro TV EURO PRELIMINARII UEFA EURO 2020 | Cele mai importante meciuri din calificarile pentru Europeanul din 2020!
Live Blog
PRELIMINARII EURO 2020
Data publicarii: Vineri 07 Iunie 2019, 17:18
Data actualizarii: Duminica 09 Iunie 2019, 00:24

VEZI AICI TOATE REZUMATELE

23:22 07 Jun
GOOOL UCRAINA! FABULOS! Yaremchuk si Konoplyanka maresc avantajul Ucrainei la 5-0!
22:57 07 Jun
GOOOL SUEDIA! Claesson mareste avantajul suedezilor in minutul 50!

22:50 07 Jun
GOOOL UCRAINA! Konoplyanka face 3-0! Sarbii nu au replica!
22:21 07 Jun
GOOOL SPANIA! Este un autogol al celor din Insulele Feroe!

22:18 07 Jun
GOOOL INSULELE FEROE! Olsen inscrie in minutul 30!
22:17 07 Jun
GOOOL UCRAINA! Tsygankov face dubla in doua minute! A inscris in minutele 26 si 28.

22:15 07 Jun

GOOOL UCRAINA! Ucrainenii deschid si ei scorul cu Serbia! Tsygankov inscrie.

22:06 07 Jun
GOOOL SPANIA! 19 minute le trebuie spaniolilor sa faca 2-0 cu Insulele Feroe! Inscrie si Navas!

21:55 07 Jun

GOOOL SPANIA! Sergio Ramos deschide scorul rapid, in minutul 5!

21:54 07 Jun

GOOOL SUEDIA! Malta rezista doar 2 minute in fata suedezilor! Cele doua echipe sunt in grupa Romaniei!

Norvegia - Romania este astazi, de la ora 21:45, la PRO TV

In acest weekend se vor desfasura etapele 3 si 4 din preliminariile UEFA EURO 2020. Romania joaca astazi in Norvegia, de la 21:45, in direct la PRO TV, iar luni va evolua in Malta, de la aceeasi ora, in direct la PRO TV.

Nationala Romaniei are nevoie de victorie in cele doua partide pentru a spera la o calificare la turneul final din 2020, unde Bucurestiul va fi oras gazda. Romania ocupa in acest moment locul 3 in grupa F, cu 3 puncte. Pe primul loc este Spania (6 puncte), iar locul secund este ocupat de Suedia (4 puncte).

Back: La prima pagina «
  • PRELIMINARII UEFA EURO 2020 | Cele mai importante meciuri din calificarile pentru Europeanul din 2020!
300x250
Analiștii militari, despre răspunsul Israelului la atacul cu drone de sâmbătă: „Limitat și strict simbolic”