12 lucruri pe care nu le stiai despre ei! Ce tari sunt! :)) Gardos e nebun, Tata joaca FIFA cu Real si Sanmartean e emotiv rau!

EU SUNT 12, INCINS DE FOTBAL
SPORT.RO
Data publicarii: Vineri 04 Septembrie 2015, 13:57
Data actualizarii: Vineri 04 Septembrie 2015, 14:04

Tatal luI Keseru e stelist infocat si Chipciu iubeste o fata ca pe ochii din cap. Habar n-ai cine e :)

1. Tatarusanu joaca la FIFA cu Real. A, si are o vorba ciudato-simpatica: “Nu stiu ce e aia frica si nu ma tem de critici. La fotbal e ca in dragoste, nu poti avea pretentia sa te iubeasca toate!”. WORD!
 
 
2. Sanmartean e emotional. Si ii place mult cand Hagi zice frumos despre el. “Cand un jucator de o asemenea importanta cum e Hagi iti adreseaza vorbe frumoase, te simti valoros”. RESPECT!
 
3. Marica e super-fan LIKE si SHARE! Are aproape 400.000 de fani pe Facebook si scrie zilnic cate ceva. LIKE si de la noi!
 
4. Chipciu e tata de fata si crede ca trebuie sa fie ATAT de bun incat sa o faca si pe fetita lui microbista si mandra ca tati joaca fotbal. Si joaca bine! FORZA CHIPCIU!
 
5. Tot el, Alex Chipciu, e atat de stelist, c-a inventat o campanie de Facebook #oameniisuntsteaua, in care prezinta fanii stelisti. Si se mandreste cu ei. OAU!
 
6. Tatal lui Keseru este stelist infocat. “In plus, eu m-am nascut in 1986, ceea ce ma face sa fiu special ca Steaua”, ne zice Keseru. Pai, hai, sa fim speciali la Paris! Jucam o finala? :)
 
Vezi continuarea pe www.eusunt12.ro! Intra AICI si citeste ce alte traznai mai fac baietii care diseara bat Ungaria :)
 
Nu uita de bilete, hai la meci luni seara! Concursul se termina duminica seara!

Florin Gardos ne-a povestit prima lui amintire despre echipa nationala:“In `94, tatal meu iesea pe balcon la fiecare...

Posted by Eu sunt 12 on Tuesday, September 1, 2015
Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!