Stefan Radu a fost titular in victoria echipei sale cu AC Milan! Ionut Radu a incasat 3 goluri de la Udinese si are un record negativ in Italia

18:30 02 Nov
GOOOOL LEVANTE!!!! Radoja inscrie!!! Barca a luat 3 goluri in 7 minute!!!

18:26 02 Nov
Umilinta totala pentru Bayern in meciul cu Eintracht. S-a terminat 5-1 pentru echipa din Frankfurt!

18:23 02 Nov
INCREDIBIL! Levante intoarce meciul in doua minute si o CONDUCE acum pe Barcelona!!!! Executie superba, din afara careului, a lui Borja Mayoral!

18:21 02 Nov

GOOOOL LEVANTE!!! Barcelona este EGALATA in minutul 61 de Campana!!!

17:52 02 Nov
Dezastru pentru Bayern la Frankfurt! Eintracht conduce cu 4-1!!!

17:46 02 Nov

Scor incredibil in Bundesliga! Leipzig are 7-0 cu Mainz dupa numai 55 de minute!!! Un alt meci cu rezultat neasteptat: Eintracht 3-1 Bayern!!!

17:43 02 Nov
Milik o readuce pe Napoli in meci!!! 2-1 in Roma - Napoli!

17:41 02 Nov
GOOOL MESSI! Barca are 1-0 in deplasarea de la Levante!!! A marcat Messi din penalty!

17:36 02 Nov
Gol anulat pentru Liverpool dupa consultarea VAR. Firmino era cativa centimetri in offside cu bratul! Ramane Villa 1-0 Liverpool!

17:31 02 Nov
1-0 pentru ASTON VILLA !!! Liverpool e condusa la Birmingham dupa golul lui Trezeguet!!!

17:17 02 Nov
GOL ROMA! A marcat Veretout din penalty!

17:11 02 Nov
Meci nebun pentru Bayern in Bundesliga! In minutul 33, era condusa cu 2-0 la Frankfurt dupa golurile lui Kostic (25) si Sow (33). Jerome Boateng a fost eliminat in minutul 9! In 10 oameni, Bayern a reusit sa revina in meci datorita golgeterului Lewandowski, care a marcat in minutul 37!

16:22 02 Nov
GOOOOOOL ROMA! Zaniolo inscrie cu un sut superb care se duce direct in vinclu
16:11 02 Nov
17.00 READING - MILLWALL

George Puscas este titular in meciul cu Millwall de pe teren propriu.

19:52 01 Nov

GOOOOOL GALATASARAY! ANDONE INSCRIE CU CAPUL, INSA MARCATOR ESTE TRECUT UN JUCATOR AL ECHIPEI ADVERSE 1-0

Click aici pentru VIDEO

18:29 01 Nov

Florin Andone este titular in meciul impotriva lui Rizespor! Acesta este primul 11 al lui Galatasaray

17:51 01 Nov
Vineri, 1 noiembrie

Florin Andone are sanse sa fie titular in meciul din Super Lig. Romanul are evolutii foarte bune pentru Galatasaray in ultimele meciuri.

19.30 Galatasaray - Rizespor
21.45 Dijon - PSG

17:49 01 Nov
Si aceasta saptamana programeaza meciuri interesante in Europa: „Derby del Sole” (Roma - Napoli) si „Derby della Mole” (Torino - Juventus) in Italia, derby-ul Rusiei (Zenit - TSKA), unul dintre derby-urile Greciei (PAOK - Panathinaikos), dar si multe alte intalniri tari din Anglia, Spania si Germania.

AS Roma - Napoli (Italia, Serie A, sambata, 2 noiembrie, 16.00)
Borussia Dortmund - Wolfsburg (Germania, Bundesliga, sambata, 2 noiembrie, 16.30)
Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach (Germania, Bundesliga, sambata, 2 noiembrie, 16.30)
Eintracht Frankfurt - Bayern Munchen (Germania, Bundesliga, sambata, 2 noiembrie, 16.30)
Aston Villa - Liverpool (Anglia, Premier League, sambata, 2 noiembrie, 17.00)