Manchester United 0-1 Arsenal | Aubameyang, decisiv pentru 'tunari'! Ronaldo, dubla de senzatie in Spezia 1-4 Juventus

Real Madrid Barcelona juventus Liverpool PSG Campionate externe
Live Blog
FOTBAL DE 5 STELE!!!
Data publicarii: Duminica 01 Noiembrie 2020, 18:03
Data actualizarii: Luni 02 Noiembrie 2020, 00:19

Urmarim si comentam impreuna cele mai tari meciuri din Europa pe www.sport.ro si facebook.com/sport.ro.

16:23 31 Oct
GOOOL Real Madrid! Valverde a marit diferenta cu un gol inscris dupa o pasa a lui Benzema.

15:47 31 Oct

GOOOL Real Madrid! Benzema inscrie in ultimele secunde ale primei reprize si stabileste scorul pauzei, 2-0.

15:43 31 Oct
GOOOL Real Madrid! Eden Hazard a inscris un gol superb, deschizand scorul in duelul cu Huesca.

11:41 31 Oct
Weekend-ul este plin de fotbal in Europa! Marile campionate de pe continent propun o serie de dueluri de foc, in care spectacolul este garantat.

Printre cele mai tari meciuri din acest sfarsit de saptamana se numara Manchester United - Arsenal si AS Roma - Fiorentina.