Barcelona a castigat SUPERDERBY-ul cu Atletico: 3-1! Messi, Neymar si Suarez au marcat! Juve a batut la Napoli, 3-1!

Campionate externe
Live Blog

Campionate de 5 stele

Data publicarii: Duminica 11 Ianuarie 2015, 13:15
Data actualizarii: Duminica 11 Ianuarie 2015, 23:58

Vezi aici rezultatele celor mai tari meciuri din Europa in acest weekend, clasamentele campionatelor de top si cele mai noi stiri.

18:32 10 Jan

Min 77: GOOOOL REAL! Nacho inscrie cu un sut plasat, in diagonala, pentru scorul de 3-0!

17:30 10 Jan

Min 30: GOOOOL REAL! Super executie Gareth Bale din lovitura libera, mingea loveste bara si intra in poarta. Nimic de facut pentru Casilla. 2-0!

17:12 10 Jan

ACUM Real Madrid - Espanyol

Min 12: GOOOL Real Madrid! James inscrie cu un sut plasat, din pasa lui Ronaldo!

Echipele de start:

16:36 10 Jan

In minutul 93, Pantilimon se duce in careul lui Liverpool pentru un corner, mingea este trimisa catre el, e dezechilibrat si cade in careu, cere penalty, dar nu primeste nimic. FINAL de meci intre Sunderland si Liverpool, 0-1.

16:14 10 Jan

E minutul 70 in Sunderland - Liverpool, Balotelli fenteaza un fundas in careu, trage din unghi, iar Pantilimon respinge.

15:33 10 Jan

Pauza la Sunderland - Liverpool, 0-1, dupa golul lui Markovic (video mai jos in blog)

15:29 10 Jan

Sansa uriasa de gol pentru Borini in minutul 44. L-a driblat pe Pantilimon, dar a intrat in unghi si a tras in plasa laterala

15:15 10 Jan

Markovic trimite un sut fabulos de la 25 de metri, in minutul 29, mingea se duce in bara, iar apoi il loveste pe Pantilimon - VIDEO

14:54 10 Jan

SUNDERLAND 0-1 LIVERPOOL | Markovic deschide scorul pentru Liverpool in minutul 7 - VIDEO

14:11 10 Jan

Este primul pentru Gerrard dupa ce a anuntat ca va pleca de la Liverpool la vara. Acesta se afla la un gol in spatele lui Fowler (183 de goluri). Daca va marca va urca pe 5 in topul golgeterilor lui Liverpool. Un gol l-ar face pe Gerrard al doilea jucator din istoria lui Liverpool care inscrie cel putin 50 de goluri in deplasare in Premier League. Michael Owen, cu 55 de goluri, este liderul acestui top.

13:57 10 Jan

Costel Pantilimon este titular la Sunderland pentru meciul cu Liverpool.

SUNDERLAND: Pantilimon, Brown, O'Shea, van Aanholt, Vergini, Johnson, Jordi Gomez, Larsson, Bridcutt, Giaccherini, Wickham

LIVERPOOL: Mignolet, Skrtel, Sakho, Alerto Moreno, Gerrard, Lucas Leiva, Henderson, Coutinho, Can, Borini, Markovic

Back: La prima pagina «
300x250
Cât câștigă un muncitor străin în România. „Țara asta este bună, dar unii oameni îmi adresează cuvinte urâte”