Barca 1-1 Atletico, Messi si Busquets s-au accidentat | Real Madrid, 1-1 cu Villarreal, adversara Stelei | VIDEO Ce pasa de gol a dat Stanciu la Anderlecht

21:49 21 Sep

Real Madrid 0-1 Villarreal, la pauza | Adversara Stelei din Europa League a deschis scorul chiar la ultima faza a primei reprize, din penalty. Bruno a marcat printr-un panenka.

21:23 21 Sep
Meciurile importante ale serii in Europa:

In Germania au inceput Bayern - Hertha, Leverkusen - Augsurg, Schalke - Koln, Werder - Mainz, Leipzic, Monchengladbach

In Italia Bologna are 2-0 cu Sampdoria pe final de meci, iar de la 21:45 incep Atalanta - Palermo, Chievo - Sassuolo, Empoli - Inter, Genoa - Napoli, Juve - Cagliari, Pescara - Torino, Roma - Crotone si Udinese - Fiorentina

In Franta se disputa acum Nice - Monaco, Lyon - Montpellier, Bastia - Nancy, Angers - Caen, Nantes - St. Etienne, Guingamp - Lorient, Metz - Bordeaux, iar de la 22:00 incepe Rennes - Marseille

In Spania, Real joaca acum cu Villarreal, iar Celta Vigo cu Sporting Gijon. De la 23:00 incep Real Sociedad - Las Palmas, Granada - Bilbao, Barcelona - Atletico Madrid
21:15 21 Sep