GOOOOL RAZVAN MARIN! I-a adus victoria lui Standard in prelungiri | Valencia 2-1 Real | Tottenham 2-0 Palace, City 2-0 Cardiff, Chelsea 3-0 Brighton

Villarreal - Barcelona Atletico Madrid Campionate de 5 stele Campionate externe CAMPIONATE DE 5 STELE
Live Blog
CAMPIONATE DE 5 STELE
Data publicarii: Miercuri 03 Aprilie 2019, 23:10
Data actualizarii: Joi 04 Aprilie 2019, 00:26

Comentam impreuna cele mai tari meciuri din Europa pe www.sport.ro, Facebook/Sport.ro si in aplicatia de mobil Sport.ro.

23:48 02 Apr
GOOOL JUVENTUS! Kean inscrie golul al doilea pentru Juve!

23:40 02 Apr

GOOOL VILLARREAL! Ekambi egaleaza dupa o gafa uriasa a lui Ter Stegen! Portarul Barcei iese gresit pe centrare, iar Ekambi suteaza la coltul scurt

23:20 02 Apr
GOOOL WOLVES! Autogol Smalling!

23:00 02 Apr
CARTONAS ROSU pentru Ashley Young! Jucatorul lui United a acumulat doua galbene!

22:54 02 Apr
GOOOL VILLARREAL! Inceput in forta de partida! Chukwueze reduce din diferenta!

22:51 02 Apr
GOOOL BARCELONA! E randul lui Malcom sa inscrie, dupa ce i-a pasat decisiv lui Coutinho!

22:46 02 Apr
GOOOL BARCELONA! Coutinho deschide scorul in minutul 13, dupa o pasa a lui Malcom!

22:26 02 Apr
GOOOL ATLETICO MADRID! Antoine Griezmann inscrie si el in minutul 90+3!

22:25 02 Apr
GOOOL JUVENTUS! Bonucci deschide scorul cu Cagliari! E minutul 23!

22:12 02 Apr
GOOOL WOLVES! Jimenez ii paseaza lui Jota care inscrie si restabileste egalitatea!

22:11 02 Apr

GOOOL ATLETICO MADRID! E nevoie de interventia VAR pentru validarea golului lui Godin.

22:01 02 Apr
GOOOL MANCHESTER UNITED! Mctominay deschide scorul in minutul 13!

18:21 02 Apr
Aflata la 10 puncte in spatele Barcelonei, Atletico Madrid spera intr-un pas gresit al catalanilor care sa creeze presiune pe finalul de sezon. Insa Barcelona merge aproape perfect - are 2 egaluri si 14 victorii in ultimele 16 partide de La Liga!

In Anglia continua lupta la titlu si pentru ultimele 2 locuri care vor duce in UEFA Champions League - Manchester United joaca diseara cu Wolverhampton si poate sa treaca pe locul 3 in clasament! Chelsea si Tottenham joaca miercuri, iar Man City poate reveni pe primul loc daca o invinge pe Cardiff maine seara.

In Germania si Franta au loc partide din Cupa, iar in Serie A se joaca primele 2 meciuri din etapa intermediara. Aproape campioana, Juventus va juca pe terenul lui Cagliari fara superstarul Cristiano Ronaldo.

Back: La prima pagina «
  • CAMPIONATE DE 5 STELE
300x250
Analiștii militari, despre răspunsul Israelului la atacul cu drone de sâmbătă: „Limitat și strict simbolic”