PSG a UMILIT-O pe AS Monaco cu 7-1 si este noua CAMPIOANA a Frantei | Lazio 0-0 AS Roma, Radu Stefan a fost eliminat; Malaga 1-2 Real. Toate rezultatele weekend-ului

Barcelona Chelsea Valencia Campionate externe
Live Blog
Fotbal de 5 stele
Data publicarii: Duminica 15 Aprilie 2018, 16:49
Data actualizarii: Duminica 15 Aprilie 2018, 23:57

Comenteaza cele mai importante meciuri din Europa.

18:21 15 Apr
Florin Nita si Nicolae Stanciu sunt titulari pentru Sparta Praga in meciul de pe terenul liderului, Viktoria Plzen
18:20 15 Apr
GOOOOOL SCHALKE! Naldo inscrie cu un sut bomba din lovitura libera! 2-0 in fata marei rivale, Borussia Dortmund
17:59 15 Apr

AC Milan - Napoli se termina 0-0 insa Gianluigi Donnarumma este marele erou! La meciul 100 in Serie A (e cel mai tanar jucator din istorie care atinge acest prag), Donnarumma a avut o parada exceptionala in prelungirile partidei!

17:50 15 Apr
GOOOOL SCHALKE! Konoplyanka deschide scorul imediat dupa pauza!

23:16 14 Apr
GOOOOOL MAN CITY! Sterling inscrie la 1 minut dupa ce ratase o ocazie uriasa!
22:30 14 Apr
GOOOOOOL TOTTENHAM! Eriksen scapa cu Ederson si inscrie cu noroc dupa ce brazilianul a respins sutul chiar in piciorul mijlocasului lui Spurs

21:20 14 Apr

GOOOOOOL LIVERPOOL! Inscrie si Firmino cu un sut din careu! Se termina Liverpool 3-0 Bournemouth

20:59 14 Apr
GOOOOOOOOOOL LIVERPOOL! Salah inscrie golul cu numarul 40 al sezonului si al 30-lea in Premier League!
19:39 14 Apr
GOOOOOL LIVERPOOL! Sadio Mane deschide scorul in minutul 7 al meciului cu Bournemouth
19:02 14 Apr
GOOOOOL VALENCIA! Parejo inscrie din penalty, Ter Stegen a avut ghinion urias dupa ce a ghicit coltul si a atins mingea, insa aceasta a ajuns pana la urma in poarta
18:26 14 Apr
GOOOOOOOL BARCELONA! Umtiti marcheaza dupa o faza fixa
17:33 14 Apr
GOOOOL BARCELONA! Luis Suarez deschide scorul cu un sut din careu!
16:42 14 Apr
Iata echipele de start la Barcelona - Valencia

16:13 14 Apr
Southampton 2-3 Chelsea

Chelsea a revenit de la 0-2 in doar 8 minute! Giroud (x2) si Hazard au marcat pentru echipa lui Conte.

15:34 14 Apr