Tatarusanu, a jucat tot meciul in Fiorentina 1-1 Roma! SUPER spectacol in Brighton 2-3 Arsenal! Juve a batut-o cu 2-0 pe Chievo. VIDEO

Manchester City Cordoba Florin Andone Middlesbrough Real Madrid Campionate externe
Live Blog

Fotbal de 5 stele

Data publicarii: Sambata 24 Ianuarie 2015, 19:20
Data actualizarii: Duminica 25 Ianuarie 2015, 19:34

18:45 24 Jan

Cristiano Ronaldo vede ROSU direct dupa ce si-a lovit un adversar! Detalii si imagini AICI

18:38 24 Jan

De la 19:30, Emile Heskey revine pe Anfield in Liverpool - Bolton.

Echipele:

18:37 24 Jan

Florin Andone iese de pe teren in minutul 80. Cordoba e aproape de un rezultat urias. Barcelona trece pe primul loc daca o invinge pe Elche, de la ora 19:00, live text pe www.sport.ro.

18:35 24 Jan

O noua surpriza in Cupa Angliei! Chelsea e la egalitate cu Bradford, 2-2.

18:26 24 Jan

BARA Florin Andone! Atacantul roman a scapat singur si a lobat peste Casillas, dar mingea a lovit pamantul si s-a dus in trasversala!

Click aici pentru VIDEO

18:20 24 Jan

Fanii lui Middlesbrough viseaza frumos la deschiderea de scor. Ei isi amintesc de perioada de dinaintea banilor de la City, cand Boro s-a impus in Cupa cu 8-1 in fata echipei din Manchester. Se intampla in 2008, inainte ca City sa fie preluata de seici si de colapsul financiar de la fosta finalista a Cupei UEFA.

18:13 24 Jan

GOL BORO! Bamford inscrie dupa o gafa uriasa a apararii campioanei Angliei!

18:10 24 Jan

Florin Andone cade in duel cu Carvajal si cere penalty, dar arbitrul nu mai da nimic de aceasta data. Publicul protesteaza.

18:06 24 Jan

Florin Gardos e inlocuit de un pusti la pauza meciului cu Crystal Palace.

18:03 24 Jan

Luis Enrique continua sa-si roteasca vedetele la Barcelona. Suarez, Iniesta, Busquets si Dani Alves sunt rezerve in meciul cu Elche. Suarez implineste azi 28 de ani.

Echipa de start a catalanilor.

18:01 24 Jan

La pauza in FA Cup

Cordoba si Real au incheiat egale prima repriza, scor 1-1.

17:41 24 Jan

Crystal Palace intoarce scorul la Southampton si conduce cu 3-2! Chamakh a marcat din nou!

17:30 24 Jan

Chiriches are probleme mari cu adversarul sau direct in aceasta partida, Schlupp. Fanii il critica deja pe fundasul roman.

17:29 24 Jan

GOL REAL MADRID! Benzema egaleaza in minutul 26 cu o reluare din 4 metri, dupa o deviere a lui Bale cu capul!

17:25 24 Jan

Chelsea deschide scorul cu Bradford City in minutul 20 prin Gary Cahill.

Nebunie la Southampton! Crystal Palace egaleaza in minutul 21 prin Yaya Sanogo!

17:21 24 Jan

Nebunie in FA Cup! Scott Dann isi trimite mingea in proprie poarta si face 2-1 pentru Southampton in meciul cu Palace.

Tottenham deschide scorul cu Leicester prin Townsend!

17:19 24 Jan

Vorm o salveaza pe Tottenham dupa o faza in care Chiriches a fost depasit usor!

17:18 24 Jan

Cordoba face un meci mare impotriva campioanei Europei, iar Florin Andone asteapta o ocazie sa marcheze in poarta marelui Casillas. Inainte de meci, romanul a declarat ca vrea sa faca schimb de tricouri cu Cristiano Ronaldo, desi toti colegii sai doresc sa puna mana pe tricoul Balonului de Aur.

17:14 24 Jan

Doua minute a durat avansul lui Southampton. Chamakh a egalat pentru Palace!

O imagine postata de Southampton pe Twitter inainte de startul partidei.

17:13 24 Jan

Gol pentru Southampton! Graziano Pelle deschide scorul in meciul cu Crystal Palace.

Click aici pentru a vedea VIDEO cu reusita lui Ghilas.

17:05 24 Jan

GOL CORDOBA! Florin Andone danseaza impreuna cu colegii sai! Ghilas deschide scorul dintr-un penalty provocat de Ramos in minutul 2!

16:36 24 Jan

Man. City - Middlesbrough e de la 17:00 la Sport.ro si pe voyo.ro! Click aici pentru LIVE VIDEO

16:34 24 Jan

Real, Barca si Atletico joaca azi in Spania.

16:32 24 Jan

Programul din FA Cup.

16:29 24 Jan

Pantilimon e menajat pentru Premier League! Portarul roman e rezerva lui Mannone, care revine in poarta dupa trei luni in poarta lui Sunderland, contra lui Fulham.

16:28 24 Jan

Chiriches e si el titular, in meciul dintre Tottenham si Leicester.

16:27 24 Jan

Gardos e titular in Cupa Angliei contra lui Crystal Palace. Jurnalistii de la Mirror l-au botezat pe roman Guard Dog (caine de paza).

16:23 24 Jan

Florin Andone, titular in Primera contra lui Real Madrid! Romanul e in forma buna si viseaza sa inscrie in poarta galacticilor lui Ancelotti!

Echipele:

16:22 24 Jan

Manchester City joaca impotriva cosmarului Stelei din Cupa UEFA, azi, de la ora 17:00, in direct la Sport.ro, in Cupa Angliei!