Ianis Hagi a jucat 61 de minute in Genk 2-1 Mouscroun!| Barcelona a demolat-o pe Sevilla, Juventus a castigat derby-ul Italiei! Aici toate rezultatele

meciuri derby Europa weekend Campionate externe
Live Blog
Campionate de 5 stele
Data publicarii: Duminica 06 Octombrie 2019, 15:10
Data actualizarii: Duminica 06 Octombrie 2019, 23:55

Si in aceasta etapa se joaca mai multe derby-uri in Europa.

17:59 05 Oct
GOOOL REAL MADRID!! HAZARD inscrie cu o SUPER EXECUTIE in prelungirile primei reprize!!! E primul gol al lui Hazard in tricoul lui Real!

17:41 05 Oct
GOOOL MANE pentru Liverpool!!! 1-0 inainte de pauza!!!

17:09 05 Oct
GOOOL DORTMUND la Freiburg!!! Witsel marcheaza un super gol!

17:06 05 Oct

GOOOOL REAL MADRID!!! Benzema deschide scorul in minutul 2 in fata surprizei de pana acum a sezonului!!!

Min 90+3: FINAL DE MECI

Min 65 - GOL Brighton. Connolly face dubla!

Min 32 - GOL Brighton. Connolly majoreaza diferenta in favoarea gazdelor

Min 4 - Lloris sare pentru a prinde o minge, dar aterizeaza prost, pe mana. Reluarile arata ca portarul francez a suferit o fractura. El a fost inlocuit imediat si scos pe targa de pe teren

Min 3 - GOL Brighton. Maupay deschide scorul

Echipele

15:25 05 Oct

Si aceasta saptamana programeaza meciuri interesante in Europa: “Derby d'Italia” (Inter Milano - Juventus), doua partide importante din Spania (Real Madrid - Granada si Barcelona - Sevilla), o partida de titlu (Liverpool - Leicester) si alta de traditie (Newcastle - Manchester United) in Anglia, "Mesta mastarmotet" in Suedia (Malmo - IFK), unul dintre derby-urile Budapestei (Honved - Ferencvaros) si alte intalniri tari.

Bayer Leverkusen - RB Leipzig (Germania, Bundesliga, sambata, 5 octombrie, 16.30)

Real Madrid - Granada (Spania, La Liga, sambata, 5 octombrie, 17.00)

Liverpool - Leicester (Anglia, Premier League, sambata, 5 octombrie, 17.00)