Bejan 4'
min. 100
2-1
Nemec 50'
min 100 FINAL! Concordia se impune in fata lui Dinamo cu 2-1, goluri Raul Costin si Cristescu. Pentru Dinamo a marcat Nemec.
min 95 Doua reluari consecutive ale lui Bawab peste poarta din careu! Dinamo forteaza egalarea in cele 7 minute de prelungire!
min 90 Serediuc, blocat in ultima clipa dupa o noua centrare buna a lui Barboianu!
min 80 GOOOOOOOOL CHIAJNA! Cristescu inscrie din 4 metri, dupa o centrare a lui Barboianu! SCOR: 2-1
min 78 Bumba debuteaza si el si ii ia locul lui Mahlangu.
min 77 Nedelcearu reia putin peste poarta lui Balgradean dupa o lovitura libera!
min 73 Bawab intra in locul lui Nemec.
min 59 Feussi intra in locul lui Popescu.
min 50 GOOOOOOOOOOOL! Nemec primeste o pasa excelenta de la Oliva in fata portii si inscrie pe langa Balgradean! SCOR: 1-1
min 47 Intra Oliva in locul lui Cecarelli.
min 46 Se reia jocul fara modificari.
min 45 PAUZA! Chiajna o conduce cu 1-0 pe Dinamo prin reusita lui Raul Costin.
min 44 Serediuc suteaza spre coltul lung de la marginea careului, Penedo reuseste sa respinga la limita!
min 39 Cea mai mare ocazie pentru Dinamo! Balgradean a scos in lateral sutul lui Hanca, mingea a revenit in careu la Nemec, cel care a deviat pe langa poarta!
min 38 Busuladzic suteaza in blocaj de la marginea careului!
min 30 GOOOOOOOOOOOL CONCORDIA! Raul Costin deschide scorul cu o reluare de la 11 metri!  SCOR: 1-0
min 28 Hanca reia spre coltul lung de la marginea careului, Balgradean este din nou la post si retine!
min 27 Cristescu reia spre poarta lui Dinamo, dar mult peste.
min 25 Alexa il scoate pe Bejan, autorul a mai multe faulturi in acest inceput de meci. Costin a intrat in locul sau.
min 20 Romera reia cu capul, dar mingea e prinsa fara probleme de Balgradean. Inceput de meci cu putine faze de poarta!
min 15 Mahlangu reia cu capul de la marginea careului, dar mingea ajunge fara probleme in bratele lui Balgradean.
min 11 Bejan faulteaza din nou la limita si scapa de eliminare.
min 4 Galben pentru Bejan dupa o intrare dura la centrul terenului.