Nedelcearu 8'
Busuladzic 62'
min 93 FINAL!
min 91 GOOOL!!! Gheorghe Vasile transforma fara probleme! SCOR: 3-1
min 89 Al doilea penalty pentru Iasi, dupa ce Branescu il faultaeza pe Moldovan.
min 88 Nedelcearu suteaza din marginea careului, mult peste poarta!
min 81 Grahovac iese din poarta si retine mingea insa il loveste pe Romera. Dinamovistii cer penalty, se da fault in atac
min 72 GOOOL!!! Stefanescu inscrie cu un sut plasat din marginea careului, dupa ce iesenii s-au jucat cu apararea lui Dinamo. SCOR: 2-1
min 62 ELIMINARE la Dinamo! Azer Busuladzic isi loveste un adversar cu piciorul in piept, de nervi ca a fost daramat. In cadere, acesta s-a intors pe spate si l-a lovit pe fotbalistul Iasiului. Busuladzic a vazut rosu direct
min 46 Ocazie uriasa ratata de gazde. Cristea a scapat spre poarta, dar a fost blocat de o interventie fantastica a lui Branescu
min 45 PAUZA! Prima repriza dominata teritorial de Dinamo insa Iasiul a avut cateva contraatacuri bune.
min 41 Iasiul s-a retras total in aparare dupa ce a egalat si asteapta pe contraatac.
min 36 Sansa uluitoare a lui CSM, insa Gheorghe trimite total aiurea din 6 metri, singur cu portarul, in lateral dreapta.
min 32 Contraatac al lui Dinamo, sut al lui Lazar de la 20 de metri insa mingea e prinsa de Grahovac.
min 25 GOOOL! Andrei Cristea inscrie fara probleme din penalty! SCOR: 1-1
min 24 Penalty pentru Iasi, dupa un fault al lui Oliva, dupa ce dinamovistul a alunecat.
min 18 Terenul este foarte greu, jucatorii au probleme uneori in mentinerea echilibrului.
min 12 Ocazie mare pentru Dinamo, Lazar trage cu dreptul din stanga, in careu, mingea se duce putin pe langa.
min 8 GOOOL!!! Lovitura de cap deviata de portar pana la Nedelcearu, care reia in poarta din 2 metri. SCOR: 0-1