Enache 44'
min 94 FINAL!
min 90 4 minute de prelungire anuntate de la margine.
min 89 Tamas respinge din careu la o noua faza buna a turcilor.
min 87 Rusescu bate lovitura libera de la 30 de metri central. Mingea e respinsa excelent de Nita.
min 85 Moke vede si el galben dupa o tinere din spate.
min 83 Intra Maher, iese Cagiran.
min 79 Iese Diabate, intra Rusescu.
min 78 Steaua are prima ocazie din aceasta repriza, Bourceanu ii trimite lui Aganovic insa acesta suteaza prea slab pentru a-l bate pe portar.
min 75 Iese marcatorul golului, Umar, intra Delarge.
min 74 GOL! Umar inscrie din 6 metri dupa o centrare deviata de pe stanga. 2-0
min 74
min 72 Aganovic vede si el galben dupa un fault la mijlocul terenului.
min 69 Mitrea bate o lovitura libera de la marginea careului pe scurt, mingea e prinsa de portar.
min 67 Intra Jakolis, iese De Amorim.
min 64 GOL! Diabate transforma fara probleme penalty-ul! 1-0
min 64
min 63 Tamas face penalty dupa o interventie intarziata prin alunecare in careu!
min 60 Iese Boldrin, intra Tanase.
min 56 Steaua nu mai conteaza in atac. Pare ca se multumeste cu 0-0 dupa ce a ramas in 10. Singurele sanse ofensive sunt pe contraatac, insa De Amorim, Popa si Boldrin sunt mereu 3 contra 5.
min 51 De Amorim dribleaza pana pe linia terenului si centreaza in fata portii insa nu e nimeni acolo, Golubovic fiind schimbat cu Mitrea. Efectul eliminarii lui Enache...
min 50 Inca o deviere catre Diabate, iese Nita si retine. Joc perfect facut de Nita, Tamas si Tosca pana acum!
min 47 Prima faza periculoasa pentru turci chiar in prima faza a reprizei, dupa o greseala in apararea Stelei. Respinge Tamas!
min 46 Incepe a doua repriza. Iese Golubovic si intra Mitrea. Reghecampf schimba tot sistemul dupa eliminarea lui Enache.
min 45 PAUZA! Repriza echilibrata, turcii sunt periculosi in atac in special prin Diabate, care e extrem de inalt. Steaua e periculoasa pe contraatac insa odata cu eliminarea lui Enache se vor schimba lucrurile.
min 44 Enache vede rosu direct dupa ce il loveste cu capul in piept pe un adversar la o faza fixa. Gest absolut stupid si inutil al stelistului.
min 44
min 40 Contraatac incredibil al Stelei, 3 contra 2, insa Adi Popa paseaza gresit, prea sus pentru Bourceanu, care trimite cu capul de la 16 metri, pe langa poarta!
min 38 Adi Popa are o faza pe partea dreapta insa suteaza slab, in bratele portarului.
min 35 Tiago Pinto, fundasul stanga al lui Osmanlispor, intra in careu si il dribleaza pe Tamas insa scapa mingea de sub control.
min 32 Tamas scoate din fata lui Diabate in 6 metri. Interventie cat un gol pentru fundasul Stelei!
min 30 Bourceanu suteaza cu stangul de la 25 de metri, mingea e respinsa cu capul de Demir.
min 27 Tosca, inca o interventie fantastica in situatie de 4 contra 3 al turcilor. Multe greseli la mijloc, Bourceanu face un meci foarte slab.
min 26 Contraatac bun al Stelei, Adi Popa e blocat in careu, tot el revine si centreaza iar Golubovic reia cu capul peste!
min 24 Diabate scapa unu la unu cu Tosca, insa fundasul Stelei il blocheaza excelent pe atacantul din Mali!
min 20 Aganovic intra pe stanga in careu insa nu are cui sa centreze si mingea e respinsa de fundasii turci.
min 18 Tamas respinge din fata lui Regattin, mingea ajunge la Nita. Coordonare buna intre cei doi de aceasta data.
min 14 Regattin vede galben dupa ce ii fura o minge lui Tamas in careu insa il faulteaza pe Nita, iesit din poarta sa respinga. Tamas, nesigur, aproape de o gafa imensa!
min 11 10.000 de oameni la meci!

min 10 Nita are inca o interventie buna in careu, fiind faultat in saritura. Turcii par periculosi cand aduc mingea in careu insa Nita a fost pe faza pana acum. Steaua asteapta pe contraatac!
min 6 Mare sansa pentru turci, iese si retine insa Nita!
min 4 Enache vede deja galben dupa un fault la mijlocul terenului!
min 2 Centrare a lui Boldrin din lovitura libera, mingea e reluata de Tamas putin peste poarta din 6 metri!!!
min 1
min 0
min 0
STEAUA: Niță - Enache, Tamaș, Moke, Toșca (cpt) - Bourceanu, Aganovic - Popa, Boldrin, De Amorim - Golubovic.

Rezerve: Stancioiu - Mitrea, Tudorie, Tănase, Sulley, Jakolis, Achim.

min 0 Echipa folosita de Reghecampf este cea anuntata de Gigi Becali, cu o singura schimbare, Aganovic in locul lui Sulley.