Plopeanu 86'
Murgoci 80'
Zaharia 40'
min 95

FINAL DE MECI! Se incheie partida, cele doua echipe acumuleaza primele puncte in actualul sezon insa ramana pe ultimele 2 pozitii in clasament

min 93

S-au acordat 6 minute de prelungiri iar gazdele forteaza golul victoriei insa cei de la Otelul rezista

min 80

Murgoci este eliminat pentru al 2-lea cartonas galben dupa un fault la M Constantinescu

min 79

Iese Vasile Gheorghe, intra Serkan Ciftci

min 77

GOOOOL FC BRASOV! G Paun centreaza la coltul lung, Constantinescu reia cu capul imparabil

1-1
min 68

M Constantinescu s-a dus la galeria gazdelor pentru a-i linisti

min 68

Machado este avertizat

min 67

Li se atrage atentia fanilor Brasovului ca daca nu vor inceta cu scandarile xenofobe, partida va fi oprita iar Brasov va pierde la masa verde

min 18

Dubla ocazie mare pentru gazde - mai intai Plopeanu il blocheaza pe Grigorie, mingea sare la Constantinescu dar sutul acestuia din voleu este respins de un fundas din fata portii!

min 11

GOOOOL OTELUL! Zaharia deschide scorul dupa ce a tras in dreapta, Iacob sarind in celalalt colt

0-1
min 10

Penalty pentru Otelul! Catalin Munteanu are o interventie gresita asupra lui Advici in careu si arbitrul arata fara ezitare punctul cu var

min 3

Tudorie scapa singur in partea stanga, trage la coltul lung, insa nu prinde cadrul portii

min 0

FC Brasov si Otelul au pierdut ambele meciuri din startul acestui sezon - Brasov a fost invinsa cu 1-0 de Petrolul pe propriul teren si a pierdut cu 5-0 la Giurgiu cu Astra, in timp ce Otelul a fost batut cu 4-0 la Bucuresti de Dinamo si a pierdut pe propriul teren, 1-2, cu Concordia Chiajna.