Adrian Lopez 93'
Diego Costa 69'
Mario Suarez 41'
Insua 20'
min 94 AC Milan pierde pe teren propriu si isi pune toate sperantele in returul de la Madrid. Un meci dominat de italieni, insa castigat de Diego Costa si Atletico dupa o lovitura de cap superba.
min 93 Adrian Lopez vede si el un galben
min 90 Rami vede cartonasul galben
min 90 Super actiune Diego Costa! Trece de trei oameni si e faultat in marginea careului!
min 87 Ocazie mare a lui Rami, care da pe langa din 17 metri!
min 85 Intra Constant pentru Milan
min 85 Iese Poli de la italieni
min 82 GOOOL Diego Costa loveste cu capul, imparabil, din 6 metri, dupa un corner! 0-1
min 80 Intra Adrian Lopez la Atletico
min 80 Iese Raul Garcia la spanioli
min 79 Raul Garcia trage peste din pozitie ideala, dupa o centrare din partea dreapta
min 77 Iese Balotelli, desi in prima faza l-a anuntat pe Seedorf ca vrea sa ramana pana la final
min 77 Intra Pazzini pentru Ac Milan
min 75 Abbiati iese bine la corner si respinge o minge peste toti jucatorii din careu
min 74 Intra in Cristian Rodriguez pentru spanioli
min 74 Iese Arda Turan de la Atletico
min 72 Mario Balotelli se resimte dupa o serie de faulturi. El acuza dureri la umar
min 71 Trei suturi intr-un singur minut la poarta lui Atletico! Fundasii se opun de fiecare data!
min 69 Diego Costa il loveste rau pe Balotelli, se da cartonas galben
min 62 Godin sare in careu la o lovitura libera, cere penalty, insa e aratat doar fault in atac. Reluarile ii dau dreptate centralului
min 60 Bonera vede galben pentru un fault la Diego Costa
min 59 Kaka mai incearca un sut! Mingea trimisa de la 16 metri se duce in diagonala, pe jos, dar e doar out de poarta
min 57 Taarabt trage la poarta, Courtois retine cu emotii
min 53
min 51 Spaniolii ar zice "UUUUIIIIII" la foarfeca lui Diego Costa! Mingea nu cadrata, se duce pe langa
min 46 Am revenit. Nu sunt schimbari in cele doua echipe
min 45 PAUZA pe San Siro. Milan a dominat repriza si a reusit sa loveasca bara in doua randuri. Emotii pentru Seedorf, dupa accidentarea lui De Sciglio, nevoit sa paraseasca terenul. Abate a intrat in locul sau. Revenim in 15 ;)
min 44 Abate vede si el cartonasul galben, dupa un fault la Koke
min 41 Super pasa cu exteriorul a lui Kaka! Mingea este pasata 20 de metri, pana la Balotelli, in marginea careului!
min 41 M. Suarez vede galben, pentru un fault la Balotelli, in marginea careului mare, in lateral
min 37 A fost 11 metri! Poli e lovit in careu, voia sa dea gol din intoarcere! Reluarile arata ca a fost penalty, arbitrul nu da
min 37 Turan e lovit la centrul terenului, isi revine cu greu
min 36 Abbiati intervine bine la sutul lui Godin
min 33 Balotelli este lovit la nas si sangereaza! Miranda ii da o palma, involuntar, la un duel unu la unu
min 30 Super calcai al lui Mario Balotelli pentru Kaka! Sutul brazilianului se duce peste, din lateral, de la 14 metri
min 26 Iese De Sciglio, nu mai poate continua dupa lovitura lui Insua
min 26 Intra Abate
min 25 Juanfran ii centreaza perfect lui Raul Garcia, aflat in centrul careului. El loveste mingea rau, doar in bratele portarului