Astra e mare, West Ham a reusit surpriza etapei in Premier League: victorie pe Emirates, 2-0 cu Arsenal! Stoke 0-1 Liverpool

Data actualizarii: Duminica 09 August 2015, 19:56

AICI AI TOT CE SE INTAMPLA IN WEEKEND IN CELE MAI TARI CAMPIONATE DIN EUROPA!

15:10 08 Aug
14:57 08 Aug

Primul meci al sezonului in Ligue 1 a fost castigat greu de PSG in fata lui Lille. In 10 din minutul 28, campionii s-au impus dupa golul lui Moura din repriza a doua.

VEZI AICI GOLUL MARCAT DE MOURA!

14:29 08 Aug

4 debutanti pentru United in aceasta dupa-amiaza:

14:28 08 Aug

In cele din urma, Van Gaal a ales sa-l trimita pe Romero titular in poarta lui United.

14:26 08 Aug
14:24 08 Aug

Mai sunt 20 de minute pana la startul sezonului din Premier League!

10:16 08 Aug

Programul primei etape din Premier League:

10:04 08 Aug

Louis Van Gaal a luat pe toata lumea prin surprindere cand a anuntat ca nu va incepe cu De Gea in poarta la meciul cu Tottenham, din prima etapa a Premier League.

Nemultumit din cauza discutiilor infinite legate de plecarea lui De Gea la Real, Van Gaal a decis sa inceapa cu Sam Johnstone in poarta. Informatia e publicata de Mirror, care scrie ca Johnstone, un produs al academiei clubului, n-a fost considerat niciodata suficient de bun pentru a reusi la cel mai inalt nivel.

Chiar daca a prins minute in turneul de pregatire dinaintea sezonului, Johnstone nu are inca nicio aparitie la prima echipa. Pana acum, portarul de 22 de ani a fost imprumutat la 6 echipe din ligile inferioare.

Back: La prima pagina «