Everton 1-1 West Ham United, in Cupa Angliei! Lukaku da lovitura in minutul 90+1, iar meciul se va rejuca

Anglia
Live Blog

FA Cup

Data publicarii: Marti 06 Ianuarie 2015, 21:49
Data actualizarii: Marti 06 Ianuarie 2015, 23:57

►Tottenham, echipa lui Vlad Chiriches, are nevoie de rejucare, dupa 1-1 cu Burnley
►Liverpool s-a calificat cu emotii, dupa ce a invins cu 2-1 o echipa din liga a patra - AFC Wimbledon

19:37 04 Jan

GOL Chelsea inscrie de 2 ori in doua minute, prin Remy si Zouma. Este 3-0 cu Watford si echipa lui Mourinho este calificata in 16-zecimi.

19:21 04 Jan

GOL Manchester United face 2-0 cu Yeovil prin Di Maria cu un scarita superba din centrul careului.

19:20 04 Jan

GOL Chelsea. Willian deschide scorul pentru Chelsea in fata lui Watford.

18:57 04 Jan

Vezi toate golurile din Manchester City 2-1 Sheffield Wed.

18:56 04 Jan

GOL Manchester United. Herrera inscrie un gol fabulos cu un sut de la 25 de metri, direct sub bara. Este primul gol al lui Herrera la United, in FA Cup, chiar la debutul in aceasta competitie.

18:55 04 Jan

FINAL:

Aston Villa 1-0 Blackpool
Manchester City 2-1 Sheffield Wed
Shoutampton 1-1 Ipswich
Stoke 3-1 Wrexham

Gardos si Southampton vor rejuca meciul pe terenul lui Ipswich.

18:51 04 Jan

GOL Man City 2-1 Sheffield. Milner face 2-1 cu un gol de pe linia portii, in minutul 90, si intoarce scorul.

18:25 04 Jan

GOL Man City 1-1 Sheffield. Milner egaleaza in sfarsit pentru City, dupa un sut printre picioarele portarului din 7 metri lateral stanga.

18:22 04 Jan

Debutul lui McNair in FA Cup a lasat urmari.

17:36 04 Jan

GOL Southampton 1-1 Ipswich. Gazdele egaleaza prin Morgan Schneiderlin.

17:31 04 Jan

Ce aroganta! Fanii lui Yeovil au afisat un banner inaintea meciului cu Manchester United, in care spunca "Am vrut sa jucam cu City de fapt!" :))

17:25 04 Jan

GOL Ipswich. Ambrose deschide scorul surprinzator, cu o lovitura de cap, in fata lui Southampton.

17:16 04 Jan

GOL Sheffield! Ce surpriza, oaspetii deschid scorul pe Etihad. Nuhiu inscrie cu un sunt plasat din 16 metri!

17:07 04 Jan

Pantilimon s-a calificat cu Sunderland, fiind titular cu Leeds in victoria cu 1-0.