1 ianuarie 2011 20:38 | 1 voturi | 2 comentarii
Marimea textului

VIDEO! Cum s-a distrat de revelion cea mai SEXY jucatoare de la Dinamo!

Primele dinamoviste din Liga, fetele de la volei au petrecut fara alcool si fara dansuri de revelion! Dinamovistele au meci in liga campionilor, peste 4 zile - cu cu Bielsko Biala, de la 7 seara, in direct pe sport.ro!

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Pana sa vada cum sta treaba cu voleiul in Romania, croata Gligorovic a fost invitata de sefii de la Dinamo la Revelion. Sa se acomodeze cu petrecerile romanesti. Croata nu s-a atins de mancare - are de aparat silueta de invidiat, cu care a facut furori intr-un super-calendar sexy in 2009.   Fetele nu s-au bagat la dansuri!

Antrenorul bulgar al lui Dinamo a facut furori la Revelion cu copilul sau.

 Gligorovic va debuta la Dinamo direct in Liga cu polonezele de la Bielsko Biala, care va fi in direct la Sport.ro pe 5 ianuarie, de la 7 seara.
 

Citeste despre: Dinamo

Vezi ultimele rezultate si stirile in timp real pe telefonul tau mobil: m.sport.ro

Comentariile articolului

  • george
    2 ianuarie 2011
    0+ 0-
    Singura solutie sa intre Piticul ca tragator,caci ca turnator se pricepe cel mai mult.Nevasta-sa mai apare in ****-boy,in chiloti ca tare buna este,pacat ca aluat asa un tantalau
    Raspunde »
  • mircea
    1 ianuarie 2011
    1+ 0-
    Dacă vă interesează fotbalul adevărat, accesaţi zilnic mircea21dominte w o r d press com (fara spatii) şi veţi citi lucruri interesante. Printre altele puteţi afla despre carierele unor mari campioni, date despre istoria fotbalului, statistici interesante şi lucruri inedite. În mod sigur mulţi dintre dumneavoastră nu ştiu care e cel mai vechi stadion pe care s-a jucat exclusiv fotbal, fără întrerupere sau în ce an a fost folosită pentru prima dată plasa la o poartă. Dar despre clubul din Anglia care a luat două Cupe al Campionilor deşi a jucat doar 50 de meciuri în Europa ştiţi? Dacă nu, vă aştept pe mircea21dominte w o r d press com. Numai de aici puteţi afla ce sat cu 800 de locuitori a avut o respectabilă echipă de fotbal!
    Raspunde »
 
Vezi toate video-urile »
 
  • Urmeaza
  • 29 May 2012, 09:00
    Stiri Sport.ro
  • 29 May 2012, 10:00
    Ora exacta in sport (DIRECT)
  • 29 May 2012, 12:00
    Ora exacta in sport
Vezi tot programul »