VIDEO Maxim, pasa de gol la prima atingere pentru Stuttgart! Romanul a contribuit la victoria cu Hamburg
31 2016 09:01

Alex Maxim a intrat pe teren in minutul 88, dar a pasat decisiv pentru golul victoriei de pe teren propriu cu Hamburg.

Sferturile UEFA EURO 2016™ se vad la ProTV: Vineri, 22:00, Tara Galilor - Belgia | Sambata, 22:00, Germania - Italia | Duminica, 22:00 Franta - Islanda

Cele mai tari meciuri de la EURO si fazele finale se vad la ProTV! Bucurati-va de fotbal

Stuttgart s-a impus cu 2-1, dupa autogolul lui Hunt, golul egalizator marcat de Rudnevs pentru Hamburg si reusita lui Kravets din centrarea lui Maxim.

Stuttgart este pe locul 15 in Bundesliga, cu doua puncte mai multe decat Werder Bremen, care ocupa ultimul loc de baraj.