Adi Popa, martorul unei umilinte totale. Cu cat a fost invinsa echipa sa, dupa ce a luat 6 goluri in primele 35 de minute

Adi Popa Anglia Championship Norwich reading Stranieri
Data publicarii: Sambata 08 Aprilie 2017, 18:03
Data actualizarii: Sambata 08 Aprilie 2017, 19:14

Juventus - Barcelona, marti, 11 aprilie, IN DIRECT la ProTV | Anderlecht - Manchester United, joi, 13 aprilie, 22:00, ProTV. BUCURATI-VA DE FOTBAL

UPDATE | Norwich s-a impus in cele din urma cu 7-1. C. Jerome a mai marcat un gol pentru gazde. Adi Popa a fost rezerva tot meciul!

In cursa pentru revenirea in Premier League, Reading, echipa lui Adi Popa, are mari probleme pe terenul lui Norwich City, formatie aflata pe locul 10 in Championship.

Cu Adi Popa rezerva, Reading a primit 6 goluri in 45 de minute la Norwich, marcand o singura data.

Oliveira, Hoolahan (x2), Martin si Pritchard (x2) au marcat pentru Norwich, in timp ce Kermogant a redus din diferenta.

Chiar daca va pierde la Norwich, Reading ramane pe loc de Play Off. Formatia fostului stelist a acumulat 73 de puncte in 40 de meciuri, fiind pe locul 4 al campionatului. Locurile 3-6 vor juca Play Off de promovare.