Scene INCREDIBILE in Bulgaria! Moti, eliminat, a aratat semne OBSCENE catre suporteri! VIDEO

Cosmin Moti Ludogorets Stranieri
Data publicarii: Sambata 28 Februarie 2015, 21:48
Data actualizarii: Sambata 28 Februarie 2015, 21:48

Cosmin Moti a fost eliminat in derby-ul dintre Ludogorets si Litex.

Ludogorets a pierdut meciul cu 1-0 si a ramas in urma lui TSKA, echipa cu sanse mari la titlu in acest an!

Moti a fost eliminat in minutul 37, dupa ce a primit al doilea cartonas galben la o faza in care a sutat in portarul advers dupa fluierul arbitrului.

Imediat dupa eliminare, Moti a facut semne obsecene catre fanii lui Litex, care il fluierau.

Meciul se lasa cu pedepse grele, anunta Sportal.bg. Fanii lui Litex au aruncat cu fumigene pe gazon imediat dupa golul marcat de Asprilya in minutul 85.

Sportal mai scrie ca au fost mai multe erori de arbitraj, iar Moti va fi judecat aspru pentru eliminare si gesturile aratate catre fani.

Ludogorets are 41 de puncte si e pe locul 2, in timp ce TSKA are 44 de puncte si joaca maine cu Lokomotiv.