Sanmartean a inscris din nou din lovitura libera! Piturca, la cel mai tare meci din Arabia Saudita! VIDEO
4 februarie 2016 20:24

Al Ittihad a facut show in prima repriza a meciului cu Al-Raed din campionatul Arabiei Saudite.

BUCURATI-VA DE FOTBAL: Bayern - Atletico (marti la Sport.ro - 21:45) si VILLARREAL - STEAUA (joi la ProTV - 18:00)

KOnfruntarea Finala: Badr Hari vs Rico Verhoeven, sambata 10 decembrie | Sport.ro de la 23:00

UPDATE: Al Ittihad s-a impus cu 6-2. Muntari si Fallatah au marcat in repriza a doua pentru echipa lui Piturca.

Scorul la pauza era 4-1 pentru echipa lui Piturca, iar Sanmartean s-a aflat pe lista de marcatori. Mijlocasul roman a marcat din nou din lovitura libera. Al Ghamdi, Rivas si Al-Muwallad au mai marcat pentru echipa fostului selectioner.