GOOOOL FLORIN ANDONE! I-a adus victoria Cordobei cu a 10-a reusita din acest sezon. Cum a marcat: VIDEO
18 2016 08:43

Florin Andone e de neoprit in Liga a doua din Spania.

Cele mai tari meciuri de la EURO si fazele finale se vad la ProTV! Bucurati-va de fotbal

Sferturile UEFA EURO 2016™ se vad la ProTV: Joi, 22:00, Polonia - Portugalia | Vineri, 22:00, Tara Galilor - Belgia | Sambata, 22:00, Germania - Italia | Duminica, 22:00 Franta - Islanda

Atacantul roman a reusit sa marcheze in victoria Cordobei din deplasare, cu Almeria.

Andone a marcat unicul gol al meciului, in minutul 52, dupa o pasa excelenta primita in 6 metri de paorta.

Cordoba este pe val in liga a II-a, se afla la egalitate cu liderul Alaves, ambele cu 39 de puncte.

Pentru Florin Andone, reusita cu Almeria a fost a 10-a a sezonului.