Messi! Messi! Messiii! N-ai CE sa-i faci omului astuia: inca doua goluri pentru GENIUL ABSOLUT din fotbal! Fazele de senzatie din care a marcat in Cordoba 0-2 Barca

Leo Messi Barcelona Spania
Data publicarii: Joi 13 Decembrie 2012, 08:06
Data actualizarii: Joi 13 Decembrie 2012, 08:05

Tito Vilanova nu si-a menajat vedetele pentru meciul cu CF Cordoba, din Cupa Spaniei. Messi a fost pe teren 90 de minute si le-a aratat fanilor de ce el e cel mai bun!

Dupa ce a marcat de doua ori cu Betis, in campionat, Messi a reusit aceeasi performanta si in fata lui Cordoba, in Cupa Spaniei. Colegii au facut totul pentru el. Thiago Alcantara si Alexis Sanchez i-au dat pase IDEALE pentru golurile care il ajuta sa ajunga la 88 marcate in 2012!

Barca e ca si calificata in sferturile de finala ale Cupei. Dupa 2-0 la Cordoba, are nevoie doar sa se prezinte in returul de pe Camp Nou, de peste o saptamana, pentru un loc in turul urmator.