GOOOOL ANDONE! Atacantul roman o salveaza pe SuperDepor | CELTA 2-2 REAL! Dubla Bale, Maxi Gomez a egalat in min 80! Real e la 16 puncte de Barca

fc barcelona levante Spania
Live Blog
LUPTA PENTRU TITLU IN SPANIA
Data publicarii: Duminica 07 Ianuarie 2018, 16:24
Data actualizarii: Duminica 07 Ianuarie 2018, 23:37

Real Madrid si FC Barcelona sunt despartite de 14 puncte in clasamentul din La Liga. Atletico si Valencia, echipele aflate intre cele 2, au castigat in aceasta etapa.

23:37 07 Jan

FINAL DE MECI! Celta Vigo obtine un egal, Real Madrid ramane la 16 puncte in spatele Barcei!

23:26 07 Jan
GOOOOOOOOOOOOL CELTA VIGO! Maxi Gomez egaleaza!
23:15 07 Jan
Contraatac al Celtei, Aspas scapa singur cu Navas si este faultat! Navas reuseste sa apere insa penalty-ul executat de acelasi Aspas!
22:24 07 Jan
GOOOOOOOOOOOL REAL MADRID! Bale reuseste dubla dupa o deviere la pasa geniala data de Isco!
22:23 07 Jan
GOOOOOOL REAL MADRID! Bale egaleaza dupa pasa perfecta a lui Kroos!
22:21 07 Jan
GOOOOOOL CELTA VIGO! Daniel Wass deschide scorul dupa un lob superb peste Navas
22:00 07 Jan
BARA CELTA! Centrare perfecta la marginea careului mic, Aspas pune latul dar mingea se duce in bara!
21:10 07 Jan
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL FLORIN ANDONE! Atacantul nationalei Romaniei a inscris cu o lovitura de cap in minutul 83 al partidei de la Villarreal la scorul de 1-0 pentru gazde!
20:59 07 Jan
Iata echipele de start la Celta Vigo - Real Madrid
19:09 07 Jan
GOOOOOL BARCELONA! Paulinho inscrie simplu, din fata portii, dupa faza de exceptie a lui Messi! Meciul se termina imediat dupa acest gol! Scor final: 3-0!

17:30 07 Jan
GOOOOL BARCELONA! Messi inscrie dupa o combinatie excelenta cu Jordi Alba - Messi
17:18 07 Jan
A inceput partida!
17:08 07 Jan
Iniesta joaca meciul cu numarul 650 in tricoul Barcelonei
16:52 07 Jan

16:27 07 Jan
Iata echipele de start la partida FC Barcelona - Levante! Ousmane Dembele este titular in premiera dupa ce intrase in repriza a 2-a in partida de Copa del Rey.
300x250
Analiștii militari, despre răspunsul Israelului la atacul cu drone de sâmbătă: „Limitat și strict simbolic”